Blockstream зібрала понад $5 млн за допомогою «майнінгового» інвестпродукту

Blockstream зібрала понад $5 млн за допомогою «майнінгового» інвестпродукту

Наразі компанія оголосила про запуск другої серії збору інвестицій.

Компанія Blockstream оголосила про запуск другої серії інвестиційного інструменту, номінованого в біткоїнах, Blockstream ASIC (BASIC) Note. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Перша серія була успішною. Попит з боку інвесторів перевершив очікування компанії, якій вдалося зібрати понад $5 млн. Все це дозволило Blockstream виділити загалом $4,9 млн на закупівлю ASIC-майнерів Antminer S19k Pro. Вибір цих майнерів відповідає прагненню Blockstream придбавати найефективніше обладнання на ринку майнінгу біткоїна.

«Сильний відгук на наші BASIC Note Серії 1 наголошує на зростаючому інтересі до інвестицій, орієнтованих на біткоїн. У Серії 2 ми прагнемо використати цей імпульс, пропонуючи неамериканським інвесторам стратегічну точку входу на ринок Bitcoin ASIC», – сказав генеральний директор та співзасновник Blockstream Адам Бек.

Співвідношення цін на ASIC залишається привабливим для Серії 2. Зв'язки Blockstream в екосистемі майнінгу біткоїна, зокрема з ключовими виробниками ASIC та брокерами, дозволили їм багато заощадити на придбанні обладнання.

У період після купівлі обладнання котирування ASIC зросли на 9,25%. Це сталося під впливом зростання курсу BTC. При цьому ціни на «асікі», виражені в біткоїнах, все ще в 6,6 раза нижчі, ніж у січні поточного року, заявили в Blockstream.

Майнінговий інвестиційний продукт

Компанія Blockstream разом із платформою для цифрових активів із Люксембургу STOKR наприкінці літа створили нову інвестиційну пропозицію BASIC Note.

Спочатку інвестиційна компанія поставила за мету залучити $5 млн шляхом продажу своїх облігацій першої серії за ціною $115 000 за штуку. За виручені кошти вона придбала «асікі» з метою їхнього зберігання, а потім має перепродати в міру відновлення ринку, особливо з урахуванням майбутнього халвінгу в квітні-травні 2024 року.

Поява BASIC Note одразу ж зацікавила багатьох великих гравців. Цей інвестиційний інструмент спрямований на стратегію повернення коштів з урахуванням курсу BTC.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Які ще розробки має Blockstream

У жовтні Blockstream презентувала новий сервіс Greenlight – Lightning-as-a-Service, покликаний забезпечити швидкі та недорогі біткоїн-транзакції через Lightning Network. Він допомагає інтегрувати LN у застосунки, надаючи користувачам ексклюзивний контроль над своїми коштами.

Сервіс насамперед орієнтований на глобальних розробників та підприємства, які прагнуть розширити свої можливості.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024