Blockstream зібрала понад $5 млн за допомогою «майнінгового» інвестпродукту

Blockstream зібрала понад $5 млн за допомогою «майнінгового» інвестпродукту

Наразі компанія оголосила про запуск другої серії збору інвестицій.

Компанія Blockstream оголосила про запуск другої серії інвестиційного інструменту, номінованого в біткоїнах, Blockstream ASIC (BASIC) Note. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Перша серія була успішною. Попит з боку інвесторів перевершив очікування компанії, якій вдалося зібрати понад $5 млн. Все це дозволило Blockstream виділити загалом $4,9 млн на закупівлю ASIC-майнерів Antminer S19k Pro. Вибір цих майнерів відповідає прагненню Blockstream придбавати найефективніше обладнання на ринку майнінгу біткоїна.

«Сильний відгук на наші BASIC Note Серії 1 наголошує на зростаючому інтересі до інвестицій, орієнтованих на біткоїн. У Серії 2 ми прагнемо використати цей імпульс, пропонуючи неамериканським інвесторам стратегічну точку входу на ринок Bitcoin ASIC», – сказав генеральний директор та співзасновник Blockstream Адам Бек.

Співвідношення цін на ASIC залишається привабливим для Серії 2. Зв'язки Blockstream в екосистемі майнінгу біткоїна, зокрема з ключовими виробниками ASIC та брокерами, дозволили їм багато заощадити на придбанні обладнання.

У період після купівлі обладнання котирування ASIC зросли на 9,25%. Це сталося під впливом зростання курсу BTC. При цьому ціни на «асікі», виражені в біткоїнах, все ще в 6,6 раза нижчі, ніж у січні поточного року, заявили в Blockstream.

Майнінговий інвестиційний продукт

Компанія Blockstream разом із платформою для цифрових активів із Люксембургу STOKR наприкінці літа створили нову інвестиційну пропозицію BASIC Note.

Спочатку інвестиційна компанія поставила за мету залучити $5 млн шляхом продажу своїх облігацій першої серії за ціною $115 000 за штуку. За виручені кошти вона придбала «асікі» з метою їхнього зберігання, а потім має перепродати в міру відновлення ринку, особливо з урахуванням майбутнього халвінгу в квітні-травні 2024 року.

Поява BASIC Note одразу ж зацікавила багатьох великих гравців. Цей інвестиційний інструмент спрямований на стратегію повернення коштів з урахуванням курсу BTC.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Які ще розробки має Blockstream

У жовтні Blockstream презентувала новий сервіс Greenlight – Lightning-as-a-Service, покликаний забезпечити швидкі та недорогі біткоїн-транзакції через Lightning Network. Він допомагає інтегрувати LN у застосунки, надаючи користувачам ексклюзивний контроль над своїми коштами.

Сервіс насамперед орієнтований на глобальних розробників та підприємства, які прагнуть розширити свої можливості.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024