Blockstream створила «майнінговий» інвестпродукт

Blockstream створила «майнінговий» інвестпродукт

BASIC Note дозволяє отримати вигоду на зростаючому ринку ASIC-майнерів.

Компанія Blockstream, один із провідних розробників інфраструктури для Біткоїна, об'єднала свої зусилля із компанією STOKR – платформою для цифрових активів з Люксембургу. Їхня співпраця привела до появи нової інвестиційної пропозиції Blockstream ASIC (BASIC) Note. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Нова інвестиційна компанія прагне залучити $5 млн через продаж своїх облігацій першої серії за ціною $115,000 за штуку. За виручені кошти вона планує придбати «асікі», зберігати їх, а потім перепродувати мірою відновлення ринку, особливо з урахуванням майбутнього халвінгу в квітні-травні 2024 року.

Враховуючи успіх Blockstream Mining Note (BMN), який залучив $50 млн від глобальних інвесторів під час восьми раундів у період з 2021 по 2022 рік, поява BASIC Note вже зацікавила багатьох великих гравців. Цей інвестиційний інструмент спрямований на стратегію повернення коштів з урахуванням курсу BTC.

«З моменту свого заснування у 2014 році компанія Blockstream постійно посідає лідируючі позиції у сфері майнінгу біткоїна, починаючи зі створення майнінгової інфраструктури світового класу й закінчуючи випуском інноваційних інвестиційних інструментів, таких як Blockstream Mining Note. BASIC Note з'явилася на ринку в найкращий момент, являючи собою унікальну та ретельно продуману інвестиційну можливість для будь-якого портфеля, орієнтованого на біткоін», – заявив генеральний директор і співзасновник компанії Blockstream Адам Бек.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розроблення Blockstream

Компанія Blockstream оголосила про плани представити свій перший ASIC-майнер у третьому кварталі 2024 року. Два роки тому компанія придбала ізраїльського виробника майнінгового обладнання Spondoolies і долучила його основну команду до свого майнінгового підрозділу, який очолив Кріс Кук, а колишній генеральний директор Spondoolies Ассаф Гілбоа обійняв посаду виконавчого віцепрезидента.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024