Blockstream представив Lightning-сервіс для великого бізнесу

Blockstream представив Lightning-сервіс для великого бізнесу

Компанія обіцяє не зберігати приватні ключі, що забезпечить безпеку та функціональність Greenlight.

Компанія Blockstream представила новий сервіс Greenlight «Lightning-as-a-Service», покликаний забезпечити швидкі та недорогі біткоїн-транзакції через Lightning Network. Сервіс орієнтований на глобальних розробників і підприємства, які прагнуть розширити свої можливості, повідомляється на сторінці Blockstream у соцмережі X (Twitter).

Сервіс допомагає інтегрувати Lightning Network до застосунків, надаючи користувачам ексклюзивний контроль над своїми коштами.

Керівник проєкту Крістіан Декер наголосив на унікальній архітектурі Greenlight, яка гарантує, що приватні ключі не передаватимуться у Blockstream. Ця особливість знижує ризики для розробників і забезпечує безпеку та функціональність сервісу.

Greenlight також дозволяє компаніям віддати частину своєї роботи на аутсорсинг Blockstream. Такий крок допоможе компаніям уникнути дорогих рішень і зосередитись на інноваціях. Розробники можуть отримати доступ до API за допомогою сертифікатів Greenlight для розгортання до 1000 вузлів на вимогу.

Спрощення роботи з Lightning

Коли мова заходить про Lightning, користувачі та розробники часто стикаються з проблемою компромісу між зручністю та самостійним зберіганням коштів. Рішення, що базуються на опікунстві, прості у використанні та забезпечують швидке введення в експлуатацію, але не мають базових гарантій безпеки та конфіденційності для користувачів. Некастодіальні рішення хоча й забезпечують безпеку та конфіденційність, потребують більшого технічного й експлуатаційного досвіду та витрат.

Завдання полягає в тому, щоб усунути цей бар'єр для входу без шкоди для безпеки, продуктивності та функціональності.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Останні розроблення Blockstream

Blockstream за підтримки компанії Swan Bitcoin нещодавно представила сервіс Swan Vault. Він працює на базі апаратного гаманця з відкритим вихідним кодом Blockstream Jade і надає користувачам послуги зі зберігання біткоїнів. Сервіс надає власникам BTC рішення щодо спільного зберігання ключів.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024