SEC завалили «біткоїн-заявками»

SEC завалили «біткоїн-заявками»

За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC.

У листопаді різні компанії подали до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) рекордну кількість документів, у яких згадувалося слово «біткоїн». Про це повідомляє The Block.

За словами аналітикині Ребеки Стівенс, у листопаді було подано 1074 документи, в яких згадувався біткоїн, що на 35,1% більше, ніж у тому ж місяці минулого року. Це також на 32,6% більше, ніж попередній максимум у 810 заявок, встановлений у травні цього року, додала вона.

SEC завалили «біткоїн-заявками»
Графік зростання кількості документів із згадкою про BTC, поданих у SEC. Джерело: The Block.

У жовтні було подано 527 заявок із згадкою про біткоїн, тому показник за листопад зріс на 100% порівняно з попереднім місяцем.

«Але це не зовсім коректне порівняння, оскільки листопад – місяць квартальних звітів про прибуток, тому зазвичай кількість заявок збільшується, коли компанії подають свої звіти», – уточнила Стівенс.

Зростання числа подання заявок, пов'язаних з біткоїном, є ознакою більшого поширення та визнання цифрових валют загалом, «але також показує, що багато компаній зацікавлені в галасі навколо ETF», зазначила вона.

Ситуація із заявками щодо біткоїн-ETF

За останньою інформацією, в SEC вже 13 компаній подали свої заявки на запуск спотових біржових фондів на основі біткоїна. Останньою це зробила швейцарська фірма Pando Asset 29 листопада.

Аналітик Bloomberg Ерік Балчунас, коментуючи рішення Pando, наголосив, що не розуміє, чому компанія так довго тягла з поданням заявки. Він також висловив занепокоєння, що заявку Pando Asset схвалять разом з іншими 10 січня 2024 року, що, за його словами, буде «не зовсім чесною грою».

На думку переважної кількості експертів, з великою ймовірністю SEC схвалить заявки (якусь одну, кілька або всі одразу) 10 січня 2024 року.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Стартовий капітал BlackRock

Для запланованого біржового біткоїн-фонду компанія BlackRock, що управляє активами, отримала $100 000 «стартового капіталу». Початковий капітал має вирішальне значення, оскільки дає старт фінансуванню, потрібному для підтримки акцій ETF і торгівлі на ринку.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024