BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF

BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF

Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами.

Компанія BlackRock отримала $100 000 «стартового капіталу» для запланованого біржового біткоїн-фонду (ETF). Про це повідомляється у фінансовій звітності компанії.

Інвестор, який надав початковий капітал, придбав 4000 акцій за ціною $25 за акцію 27 жовтня. Початковий капітал має вирішальне значення, оскільки він дає старт фінансуванню, необхідному для підтримки акцій ETF та торгівлі на ринку.

Запропонований BlackRock «iShares Bitcoin Trust» відрізняється від інших тим, що безпосередньо інвестує в біткоїн, а не в біткоїн-ф'ючерси. Ця пропозиція є однією з 13 заявок на запуск ETF, які очікують схвалення регулятора. Експерти вважають, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) схвалить один або кілька спотових ETF до 10 січня 2024 року.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке BlackRock

BlackRock – одна з найбільших і найвпливовіших компаній з управління активами у світі. Заснована в 1988 році, BlackRock пропонує широкий спектр фінансових послуг, включаючи управління інвестиціями, управління ризиками, консультаційні послуги тощо. Її ринкова капіталізація становить $100 млрд.

Компанія управляє активами на $10 трлн у різних інвестиційних класах, таких як акції, інвестиції з фіксованим доходом, альтернативні інструменти та стратегії. BlackRock також є значним гравцем на ринку біржових фондів (ETF), надаючи інвесторам широкий спектр цих інвестиційних продуктів. Його вплив поширюється не лише на управління активами, але й на дослідження ринку та участь у дискусіях щодо глобальної економічної політики.

Інвестиції у біржові біткоїн-продукти

Інституційний попит на біржові продукти на основі біткоїна (ETP) за останній місяць зріс на 27 095 BTC. Зараз приплив капіталу навіть більший, ніж у квітні, коли BlackRock подав заявку на запуск спотового біткоїн-ETF. Ажіотаж пояснюється тим, що наближення кінцевого терміну схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF викликало значний інтерес з боку інституційних інвесторів.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024