BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF

BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF

Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами.

Компанія BlackRock отримала $100 000 «стартового капіталу» для запланованого біржового біткоїн-фонду (ETF). Про це повідомляється у фінансовій звітності компанії.

Інвестор, який надав початковий капітал, придбав 4000 акцій за ціною $25 за акцію 27 жовтня. Початковий капітал має вирішальне значення, оскільки він дає старт фінансуванню, необхідному для підтримки акцій ETF та торгівлі на ринку.

Запропонований BlackRock «iShares Bitcoin Trust» відрізняється від інших тим, що безпосередньо інвестує в біткоїн, а не в біткоїн-ф'ючерси. Ця пропозиція є однією з 13 заявок на запуск ETF, які очікують схвалення регулятора. Експерти вважають, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) схвалить один або кілька спотових ETF до 10 січня 2024 року.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке BlackRock

BlackRock – одна з найбільших і найвпливовіших компаній з управління активами у світі. Заснована в 1988 році, BlackRock пропонує широкий спектр фінансових послуг, включаючи управління інвестиціями, управління ризиками, консультаційні послуги тощо. Її ринкова капіталізація становить $100 млрд.

Компанія управляє активами на $10 трлн у різних інвестиційних класах, таких як акції, інвестиції з фіксованим доходом, альтернативні інструменти та стратегії. BlackRock також є значним гравцем на ринку біржових фондів (ETF), надаючи інвесторам широкий спектр цих інвестиційних продуктів. Його вплив поширюється не лише на управління активами, але й на дослідження ринку та участь у дискусіях щодо глобальної економічної політики.

Інвестиції у біржові біткоїн-продукти

Інституційний попит на біржові продукти на основі біткоїна (ETP) за останній місяць зріс на 27 095 BTC. Зараз приплив капіталу навіть більший, ніж у квітні, коли BlackRock подав заявку на запуск спотового біткоїн-ETF. Ажіотаж пояснюється тим, що наближення кінцевого терміну схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF викликало значний інтерес з боку інституційних інвесторів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024