На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів

На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів

Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна.

Сума відкритих позицій щодо ф'ючерсів на біткоїн за 30 днів досягла $5,2 млрд на чиказькій біржі Chicago Mercantile Exchange (CME), що на $200 млн менше історичного максимуму, досягнутого наприкінці жовтня 2021 року. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зростання відкритого інтересу відбувається на тлі подорожчання біткоїна, який станом на середу торгується вище за $43 000.

На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів
Зростання відкритого інтересу на біткоїн-ф'ючерси на CME. Джерело: Coinglass.

З 1 по 21 жовтня 2021 року відкритий інтерес щодо ф'ючерсів CME на біткоїн зріс з $1,46 млрд до $5,45 млрд. Тоді швидке зростання відкритого інтересу також збіглося з різким стрибком ціни біткоїна, яка зросла з $45 000 до $66 000.

Аналітик IG Australia Тоні Сікамор зазначив, що всі фактори свідчать про відновлення інтересу до біткоїна, але як позиціонують себе трейдери CME – стане зрозуміло після опублікованого 12 грудня звіту.

«Зараз ми не можемо зрозуміти, чи перейшли великі гравці з чистої короткої позиції до чистої довгої. Якби ми побачили, що ринок став надто довгим, ви дуже турбувалися б про повернення. Ринок, який ми могли бачити минулого тижня, був коротким», – сказав Сікамор.

Що стосується можливих причин зростання курсу біткоїна, аналітик вважає, що справа тут не лише у спекуляціях навколо потенційного схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) списку спотових ETF-продуктів.

«Я гадаю, що зараз це має бути пов'язане із чимось ще. Це вже не просто ETF чи спекуляції на зниження. Це починає набувати власного життя», – заявив Сікамор.

СМЕ – найпопулярніша платформа біткоїн-ф'ючерсів

Восени CME випередила Binance у списку найбільших платформ за показником відкритого інтересу до біткоїн-ф'ючерсів, після того як у листопаді вперше за 18 місяців курс подолав позначку в $37 000.

На думку аналітиків, сплеск активності на біржі CME може бути пов'язаний зі зростаючим інтересом до біткоїна серед інституційних інвесторів. Зміна рейтингу відбулася після скорочення кредитного плеча на тлі різких коливань цін.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з курсом біткоїна

З 4 грудня вперше за 19 місяців курс біткоїна перевищив $41 000 і продовжує зростати. Головний цифровий актив уже відновився до рівня, який спостерігався до краху екосистеми Terra у травні 2022 року. Нині 87% сукупної пропозиції монет є в прибутку.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024