На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів

На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів

Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна.

Сума відкритих позицій щодо ф'ючерсів на біткоїн за 30 днів досягла $5,2 млрд на чиказькій біржі Chicago Mercantile Exchange (CME), що на $200 млн менше історичного максимуму, досягнутого наприкінці жовтня 2021 року. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зростання відкритого інтересу відбувається на тлі подорожчання біткоїна, який станом на середу торгується вище за $43 000.

На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів
Зростання відкритого інтересу на біткоїн-ф'ючерси на CME. Джерело: Coinglass.

З 1 по 21 жовтня 2021 року відкритий інтерес щодо ф'ючерсів CME на біткоїн зріс з $1,46 млрд до $5,45 млрд. Тоді швидке зростання відкритого інтересу також збіглося з різким стрибком ціни біткоїна, яка зросла з $45 000 до $66 000.

Аналітик IG Australia Тоні Сікамор зазначив, що всі фактори свідчать про відновлення інтересу до біткоїна, але як позиціонують себе трейдери CME – стане зрозуміло після опублікованого 12 грудня звіту.

«Зараз ми не можемо зрозуміти, чи перейшли великі гравці з чистої короткої позиції до чистої довгої. Якби ми побачили, що ринок став надто довгим, ви дуже турбувалися б про повернення. Ринок, який ми могли бачити минулого тижня, був коротким», – сказав Сікамор.

Що стосується можливих причин зростання курсу біткоїна, аналітик вважає, що справа тут не лише у спекуляціях навколо потенційного схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) списку спотових ETF-продуктів.

«Я гадаю, що зараз це має бути пов'язане із чимось ще. Це вже не просто ETF чи спекуляції на зниження. Це починає набувати власного життя», – заявив Сікамор.

СМЕ – найпопулярніша платформа біткоїн-ф'ючерсів

Восени CME випередила Binance у списку найбільших платформ за показником відкритого інтересу до біткоїн-ф'ючерсів, після того як у листопаді вперше за 18 місяців курс подолав позначку в $37 000.

На думку аналітиків, сплеск активності на біржі CME може бути пов'язаний зі зростаючим інтересом до біткоїна серед інституційних інвесторів. Зміна рейтингу відбулася після скорочення кредитного плеча на тлі різких коливань цін.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з курсом біткоїна

З 4 грудня вперше за 19 місяців курс біткоїна перевищив $41 000 і продовжує зростати. Головний цифровий актив уже відновився до рівня, який спостерігався до краху екосистеми Terra у травні 2022 року. Нині 87% сукупної пропозиції монет є в прибутку.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024