Біткоїн-інвестиції Сальвадора виправдалися

Біткоїн-інвестиції Сальвадора виправдалися

Країна почала купувати біткоїни, щойно визнала їх законним платіжним засобом.

Казначейство Сальвадору вперше зафіксувало нереалізований прибуток від біткоїн-інвестицій. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Національне казначейство Сальвадору тепер офіційно знаходиться в прибутку після зростання курсу біткоїна вище $41 000», – йдеться у повідомленні.

Історія покупок BTC Сальвадором

Перші 200 BTC Сальвадор придбав 6 вересня 2021 року, за день до набрання чинності законом про визнання біткоїна платіжним засобом. Купівля була частиною нового фонду на $150 млн, затвердженого владою для забезпечення обміну біткоїна та доларів. 7 вересня президент Наїб Букеле повідомив, що влада докупила ще 350 BTC. На той час біткоїн торгувався на рівні $47 000.

Вже наприкінці вересня уряд скористався просіданням курсу до $45 000, щоб додатково придбати 150 BTC, довівши загальний обсяг резервів до 700 BTC.

На тлі падіння ціни у листопаді було куплено ще 100 BTC. У січні Сальвадор під час корекції ринку придбав 410 BTC. Середня ціна купівлі становила $36 585.

У травні 2022 року Букеле повідомив про купівлю урядом додаткових 500 BTC за середньою ціною $30 744. 30 червня Сальвадор придбав ще 80 BTC за $19 000 за монету.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Який сьогодні курс біткоїна

Уперше за 19 місяців курс біткоїна перевищив $41 000. На думку експертів, монета продовжує зростати в очікуванні схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

Таким чином, біткоїн відновився до рівня, який спостерігався ще до краху екосистеми Terra в травні 2022 року. Нині 87% сукупної пропозиції монет перебувають у прибутку.

Samourai Wallet: історія одного з найбільш анонімних BTC-гаманців Samourai Wallet: історія одного з найбільш анонімних BTC-гаманців Samourai Wallet – гаманець, який працює винятково з біткоїнами. Він відрізняється від конкурентів насамперед тим, що наголошує на анонімності своїх користувачів. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Листи Сатоші: нова інформація про творця Біткоїна Листи Сатоші: нова інформація про творця Біткоїна Кінець зими нам запам’ятається тим, що у Лондоні було оприлюднено цілу низку електронних листів Сатоші Накамото до Адама Бека та інших ранніх розробників протоколу. Вони проливають світло на його погляди й стратегії на зорі існування Біткоїна. Дмитро Харьков 28 лютого 2024
Аніта Пош: історія першого Біткоїн-місіонера Аніта Пош: історія першого Біткоїн-місіонера Аніта Пош однією з перших почала відвідувати Африку з освітньою Біткоїн-місією. В межах ініціативи Bitcoin for Fairness вона намагається донести до місцевого населення всі переваги головного цифрового активу. Володимир Гришенко 27 лютого 2024