ARK Invest активно продає акції Coinbase

ARK Invest активно продає акції Coinbase

За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн.

Інвестиційна компанія ARK Invest, яку очолює Кеті Вуд, продала 30 листопада 37 377 акцій біржі Coinbase (COIN), отримавши майже $4,7 млн. Про це повідомляє CoinDesk.

Це вже третій продаж акцій COIN за тиждень, всього ARK Invest змогла виручити близько $15 млн.

На початку тижня акції біржі, що котируються на Nasdaq, досягли позначки $119,77 – найвищого рівня з квітня 2022 року. В четвер, коли ARK Invest влаштувала розпродаж, вони закрилися на позначці $124,72.

Якими ще акціями торгує ARK Invest

Восени ARK Invest активно купувала акції інвестиційно-торговельної платформи Robinhood. Так, 8 листопада вона купила 1,1 млн акцій за $9,5 млн. Перед цим покупки були 22 жовтня (259 628 акцій) та 23 жовтня (197 285 акцій). Остання покупка була здійснена, коли компанія Robinhood оголосила про свої плани щодо розширення діяльності в Європі – відкриття брокерських операцій у Великій Британії.

ARK Invest розпродає акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). 8 листопада ARKW продала 48 477 акцій GBTC на суму $1,4 млн. 6 листопада ARKW продала ще 139 506 акцій GBTC на суму майже $4 млн.

ARK Invest часто накопичує акції компаній з Біткоїн-індустрії, коли щодо них спостерігається низхідний тренд. А потім продає їх, коли вони стають бичачими, отримуючи таким чином прибуток.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що думає Кеті Вуд про Біткоїн

На думку Кеті Вуд, біткоїн, на відміну від золота, – це новий актив, що розвивається, який тільки зараз почали вивчати інституціональні інвестори. Вона також вважає, що біткоїн – це «хедж від інфляції та дефляції».

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024