Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня

Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня

Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними.

Швидкість обігу монет – показник того, як часто головний цифровий актив торгується чи використовується для транзакцій – знаходиться на історично низькому рівні. Про це заявляють аналітики компанії Bitfinex, повідомляє The Block.

Експерти помітили контраст між поточною швидкістю обігу BTC та середнім значенням, зафіксованим під час останнього ведмежого ринку в 2018–2019 роках.

«Історично низька швидкість обігу біткоїна вказує на значну зміну настроїв порівняно з останнім циклом ведмежого ринку», – йдеться у записці аналітиків.

У Bitfinex вважають, що низький рівень показника говорить про те, що власники цифрового активу стали неохоче продавати, а покупці шукають нові пропозиції.

«Тому не дивно, що 24 листопада біткоїн досяг нового річного максимуму $38 410», – додали аналітики.

Що відбувається з курсом біткоїна

Виходячи з даних торгів за останній місяць, біткоїн упевнено вийшов з бокового діапазону $25 000–30 000, де він знаходився тривалий час. Хоча регулятори досі тримають паузу, настрої інвесторів і трейдерів покращуються.

Багато хто чекає на позитивне рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) за заявками на запуск біржових біткоїн-фондів (ETF). Крім того, компанія з управління активами Grayscale внесла належні правки у свою заявку щодо перетворення трасту на спотовий біткоїн-ETF, чого має бути достатньо для її схвалення.

На тлі позитивних очікувань інституційних інвесторів курс біткоїна за тиждень (17–24 листопада) зріс на 3,5%, перевищивши позначку $37 500. За даними на ранок 29 листопада, за один біткоїн давали $38 325.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози щодо курсу BTC

Аналітик компанії Matrixport Маркус Тілен упевнений, що ціна біткоїна до кінця року може перевищити позначку в $40 000 на тлі ситуації навколо біржі Binance. Він вважає досить значущим для Біткоїн-індустрії моментом, що Binance уклала угоду з мін'юстом США і колишній генеральний директор Чанпен Чжао визнав себе винним у фінансових порушеннях.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024