Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня

Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня

Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними.

Швидкість обігу монет – показник того, як часто головний цифровий актив торгується чи використовується для транзакцій – знаходиться на історично низькому рівні. Про це заявляють аналітики компанії Bitfinex, повідомляє The Block.

Експерти помітили контраст між поточною швидкістю обігу BTC та середнім значенням, зафіксованим під час останнього ведмежого ринку в 2018–2019 роках.

«Історично низька швидкість обігу біткоїна вказує на значну зміну настроїв порівняно з останнім циклом ведмежого ринку», – йдеться у записці аналітиків.

У Bitfinex вважають, що низький рівень показника говорить про те, що власники цифрового активу стали неохоче продавати, а покупці шукають нові пропозиції.

«Тому не дивно, що 24 листопада біткоїн досяг нового річного максимуму $38 410», – додали аналітики.

Що відбувається з курсом біткоїна

Виходячи з даних торгів за останній місяць, біткоїн упевнено вийшов з бокового діапазону $25 000–30 000, де він знаходився тривалий час. Хоча регулятори досі тримають паузу, настрої інвесторів і трейдерів покращуються.

Багато хто чекає на позитивне рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) за заявками на запуск біржових біткоїн-фондів (ETF). Крім того, компанія з управління активами Grayscale внесла належні правки у свою заявку щодо перетворення трасту на спотовий біткоїн-ETF, чого має бути достатньо для її схвалення.

На тлі позитивних очікувань інституційних інвесторів курс біткоїна за тиждень (17–24 листопада) зріс на 3,5%, перевищивши позначку $37 500. За даними на ранок 29 листопада, за один біткоїн давали $38 325.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози щодо курсу BTC

Аналітик компанії Matrixport Маркус Тілен упевнений, що ціна біткоїна до кінця року може перевищити позначку в $40 000 на тлі ситуації навколо біржі Binance. Він вважає досить значущим для Біткоїн-індустрії моментом, що Binance уклала угоду з мін'юстом США і колишній генеральний директор Чанпен Чжао визнав себе винним у фінансових порушеннях.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024