Grayscale та SEC обговорили деталі спотового біткоїн-ETF

Grayscale та SEC обговорили деталі спотового біткоїн-ETF

Компанія уклала угоду про обслуговування з банком BNY Mellon, який виступатиме як агент.

Керівництво компанії Grayscale зустрілося з представниками Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) для обговорення деталей свого флагманського біткоїн-трасту, який компанія хоче перетворити на спотовий біткоїн-фонд (ETF). Про це повідомляє Cointelegraph.

Зазначається, що обговорення «стосувалося запропонованої NYSE Arca, Inc. зміни правил для лістингу та торгівлі акціями Grayscale Bitcoin Trust відповідно до правила NYSE Arca 8.201-E».

Компанія Grayscale також повідомила, що уклала угоду щодо обслуговування з BNY Mellon. Банк виступатиме як агент Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), забезпечуючи випуск і погашення акцій, а також ведення рахунків акціонерів.

Своєю чергою, біржовий аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт звернув увагу, що в угоді поки що не йдеться про термін запуску. Він, як і раніше, дотримується свого попереднього прогнозу, за яким спотовий біткоїн-ETF схвалять на початку 2024 року з імовірністю 90%.

Суд між Grayscale та SEC

У червні Grayscale подала позов проти SEC, стверджуючи, що комісія відмовляє їй у конвертації флагманського трасту. Суд першої інстанції 29 серпня підтримав аргументи Grayscale, і рішення SEC було скасовано. Незважаючи на апеляцію з боку регулятора, суд другої інстанції підтвердив правомірність вердикту та відхилив скаргу комісії.

Генеральний директор Grayscale Майкл Сонненшайн висловив задоволення цим рішенням і підкреслив, що компанія продовжить роботу над забезпеченням доступності та безпеки біткоїн-ETF для американських інвесторів. Він також наголосив на важливості справедливих та ефективних ринків.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

На якій стадії перебувають заявки

Два дні тому SEC відклала прийняття рішень щодо схвалення заявок на створення спотових біткоїн-ETF, які були подані компаніями Franklin Templeton і Global X. Як і в попередніх випадках, як обґрунтування для чергового перенесення SEC послалася на «брак прозорості», а також високий ризик маніпуляцій ринком.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024