SEC відклала вердикт ще за двома заявками на біткоїн-ETF

SEC відклала вердикт ще за двома заявками на біткоїн-ETF

Для Біткоїн-індустрії рішення комісії не стало несподіванкою і не вплинуло на курс BTC.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відклала прийняття рішень щодо схвалення заявок на створення спотових біткоїн-ETF від компаній Franklin Templeton і Global X. Про це пише CoinDesk.

Крайній термін, коли SEC мала ухвалити рішення за заявкою Franklin Templeton, спливав сьогодні, а за заявкою Global X – 21 листопада. З урахуванням цих затримок нові терміни зсуваються на початок 2024 року.

Разом з тим рішення регулятора було очікуваним і в результаті не вплинуло на курс біткоїна. Станом на 20 листопада BTC торгується вище за $37 000.

Як і в попередніх випадках, як обґрунтування для чергового перенесення SEC послалася на «недолік прозорості», а також високий ризик маніпуляцій ринком.

Поточна ситуація з біткоїн-ETF

SEC раніше вже переносила розгляд заявок на біткоїн-ETF від таких компаній, як BlackRock та Fidelity, а поточний період для всіх 12 ETF завершується 17 листопада. Також регулятор відклав заявку компанії Hashdex на конвертацію ф'ючерсного біткоїн-ETF у спотовий. Проте аналітики компаній Matrixport і JPMorgan Chase впевнені, що SEC все ж таки схвалить новий клас біржових фондів, причому вже в найближчі місяці.

Попри оптимізм, фінансовий юрист Скотт Джонссон наголошує на складності процесу затвердження, зазначаючи, що навіть якщо схвалення відбудеться найближчим часом, до запуску ETF все одно можуть пройти тижні або місяці.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інтерес до біржових продуктів

Попит на біржові продукти на основі біткоїна (ETP) з боку інституційних інвесторів за останній місяць зріс на 27 095 BTC. Ажіотаж пояснюється наближенням кінцевого терміну затвердження заявок на спотові біткоїн-ETF.

Це призвело до того, що інвестиції в ETP досягли історичного максимуму.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024