У Bernstein впевнені у зростанні капіталізації біткоїна до $3 трлн

У Bernstein впевнені у зростанні капіталізації біткоїна до $3 трлн

У компанії назвали головні фактори, які сприятимуть популярності головного цифрового активу.

Біткоїн стане глобальним макрополітичним активом із капіталізацією понад $3 трлн і зросте вчетверо до середини 2025 року. Про це йдеться в аналітичному звіті брокера Bernstein, повідомляє CoinDesk.

Як зазначили аналітики, фундаментальні показники головного цифрового активу ніколи не мали кращий вигляд. При цьому 70% обсягу пропозиції BTC не торгувалося протягом року.

«Це рекордний показник за всю історію Біткоїна, такі темпи відтоку незвичайні для фінансового активу, відомого своїми експоненційними рухами», – йдеться у звіті.

Іншими потенційними позитивними каталізаторами є майбутній халвінг і затвердження Комісією з цінних паперів і бірж США спотового біткоїн-фонду (ETF) – він спростить доступ до активу для компаній та роздрібної торгівлі.

«Американський біткоїн-ETF, ймовірно, буде затверджений на початку 2024 року, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) продовжує розглядати заявки від провідних компаній, керуючих активами», – пишуть автори звіту.

Роль біткоїна як «хеджера девальвації» може стати більш значущою у разі реалізації сценарію «монетизації боргу та/або серйознішого уповільнення зростання на початку 2024 року із запізнілим ефектом надмірної корекції ставок на інфляцію», додають аналітики.

Bernstein про курс біткоїна

Головний аналітик компанії Bernstein Гаутам Чхугані нещодавно припустив, що курс біткоїна може зрости до $150 000 до 2025 року, якщо SEC схвалить запуск спотових біржових біткоїн-фондів. Він упевнений, що відповідне схвалення американського регулятора неминуче, з імовірністю це відбудеться в 2024 році.

Він також зауважив, що запуск спотових біткоїн-ETF дозволить традиційним інвесторам отримати доступ до BTC безпосередньо зі своїх інвестиційних портфелів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогноз щодо біткоїн-фондів

При цьому аналітики Bernstein вважають, що галузь управління біткоїн-фондами в найближчі п'ять років може збільшитися до $650 млрд. Така трансформація означатиме перехід до цілком формалізованого та регульованого сектору управління активами.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024