У Bernstein впевнені у зростанні капіталізації біткоїна до $3 трлн

У Bernstein впевнені у зростанні капіталізації біткоїна до $3 трлн

У компанії назвали головні фактори, які сприятимуть популярності головного цифрового активу.

Біткоїн стане глобальним макрополітичним активом із капіталізацією понад $3 трлн і зросте вчетверо до середини 2025 року. Про це йдеться в аналітичному звіті брокера Bernstein, повідомляє CoinDesk.

Як зазначили аналітики, фундаментальні показники головного цифрового активу ніколи не мали кращий вигляд. При цьому 70% обсягу пропозиції BTC не торгувалося протягом року.

«Це рекордний показник за всю історію Біткоїна, такі темпи відтоку незвичайні для фінансового активу, відомого своїми експоненційними рухами», – йдеться у звіті.

Іншими потенційними позитивними каталізаторами є майбутній халвінг і затвердження Комісією з цінних паперів і бірж США спотового біткоїн-фонду (ETF) – він спростить доступ до активу для компаній та роздрібної торгівлі.

«Американський біткоїн-ETF, ймовірно, буде затверджений на початку 2024 року, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) продовжує розглядати заявки від провідних компаній, керуючих активами», – пишуть автори звіту.

Роль біткоїна як «хеджера девальвації» може стати більш значущою у разі реалізації сценарію «монетизації боргу та/або серйознішого уповільнення зростання на початку 2024 року із запізнілим ефектом надмірної корекції ставок на інфляцію», додають аналітики.

Bernstein про курс біткоїна

Головний аналітик компанії Bernstein Гаутам Чхугані нещодавно припустив, що курс біткоїна може зрости до $150 000 до 2025 року, якщо SEC схвалить запуск спотових біржових біткоїн-фондів. Він упевнений, що відповідне схвалення американського регулятора неминуче, з імовірністю це відбудеться в 2024 році.

Він також зауважив, що запуск спотових біткоїн-ETF дозволить традиційним інвесторам отримати доступ до BTC безпосередньо зі своїх інвестиційних портфелів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогноз щодо біткоїн-фондів

При цьому аналітики Bernstein вважають, що галузь управління біткоїн-фондами в найближчі п'ять років може збільшитися до $650 млрд. Така трансформація означатиме перехід до цілком формалізованого та регульованого сектору управління активами.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023