Хакери отримали доступ до даних 300 000 клієнтів Coin Cloud

Хакери отримали доступ до даних 300 000 клієнтів Coin Cloud

Зловмисники зламали оператора біткоїн-банкоматів і погрожують викласти у відкритий доступ клієнтську базу.

Хакери зламали збанкрутілого оператора мережі біткоїн-банкоматів Coin Cloud, викравши конфіденційні дані 300 000 клієнтів. Про це написали представники спільноти VX-underground у соцмережі X.

«Хакери стверджують, що вкрали 70 000 фото клієнтів (зроблених за допомогою камер банкоматів) та 300 000 особистих даних клієнтів, які містять номер соціального страхування, дату народження, ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, поточну професію, фізичну адресу та багато іншого. Зловмисники стверджують, що мають дані про осіб, які проживають у США, а також у Бразилії», – йдеться у повідомленні.

За твердженням кіберзлочинців, вони також вкрали вихідний код внутрішньої системи Coin Cloud і планують викласти витік у відкритий доступ. Представники компанії-оператора поки що ніяк не прокоментували інцидент.

Про компанію Coin Cloud

Провайдер біткоїн-банкоматів Coin Cloud – це американська компанія з Лас-Вегаса, яка побудувала мережу у США та Бразилії. Вона є однією з перших на ринку, яка надавала послуги з 2014 року. У 2022 році Coin Cloud керувала мережею з 1100 біткоїн-банкоматів.

У лютому 2023 року компанія подала заяву про банкрутство. Згідно із заявою, компанія має заборгованість у розмірі від $100 млн до $500 млн. Активи оператора оцінюються у $50–100 млн, а кількість кредиторів – до 10 000.

Найбільшим боржником Coin Cloud є платформа Genesis Global Trading. Вони мають незабезпечений кредит у сумі близько $100 млн. 19 січня Genesis подала свою заяву про банкрутство.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Ситуація на ринку

Тим часом за 10 місяців 2023 року кількість встановлених у світі біткоїн-банкоматів скоротилася на 17%, до 32 500 одиниць.

Генеральний директор і засновник оператора біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot (BTM) Брендон Мінц вважає, що ця тенденція пов'язана з тим, що компанії почали відключати нерентабельні пристрої або взагалі припиняють свою діяльність.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023