Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував

Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн.

Компанія Coin Cloud, яка керує мережею біткоїн-банкоматів у США та Бразилії, подала заяву про банкрутство. Про це повідомляє Bloomberg.

Борги компанії перед кредиторами за попередніми оцінками становлять до $500 млн. Її найбільшим кредитором є Genesis Global Trading, якому компанія заборгувала $100 млн.

Coin Cloud має фінансові зобов'язання перед кількома тисячами організацій. Проте оператор біткоїн-банкоматів володіє активами максимум на $100 млн, але обіцяє розплатитися навіть із незабезпеченими кредиторами.

Що змінилося на ринку біткоїн-банкоматів

Минулого місяця засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло стали власниками найбільшого у світі оператора біткоїн-банкоматів Genesis Coin.

Genesis Coin і Bitstop володіють понад 12 000 біткоїн-банкоматів у США. Повідомляється про плани подальшого розвитку мережі. Сторони не розголошують деталей придбання бізнесу.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Темпи встановлення біткоїн-автоматів

У другій половині 2022 року у світі встановили 94 біткоїн-банкомати. Для порівняння: у першій половині року ця цифра була на рівні 4169 пристроїв.

Сьогодні у світі працює 38 641 такий пристрій. США (33 947 пристроїв) та Канада (2653) залишаються лідерами за кількістю встановлених біткоїн-банкоматів. Наприкінці п'ятірки лідерів – Іспанія (275), Австралія (224) та Польща (223).

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023