Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував

Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн.

Компанія Coin Cloud, яка керує мережею біткоїн-банкоматів у США та Бразилії, подала заяву про банкрутство. Про це повідомляє Bloomberg.

Борги компанії перед кредиторами за попередніми оцінками становлять до $500 млн. Її найбільшим кредитором є Genesis Global Trading, якому компанія заборгувала $100 млн.

Coin Cloud має фінансові зобов'язання перед кількома тисячами організацій. Проте оператор біткоїн-банкоматів володіє активами максимум на $100 млн, але обіцяє розплатитися навіть із незабезпеченими кредиторами.

Що змінилося на ринку біткоїн-банкоматів

Минулого місяця засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло стали власниками найбільшого у світі оператора біткоїн-банкоматів Genesis Coin.

Genesis Coin і Bitstop володіють понад 12 000 біткоїн-банкоматів у США. Повідомляється про плани подальшого розвитку мережі. Сторони не розголошують деталей придбання бізнесу.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Темпи встановлення біткоїн-автоматів

У другій половині 2022 року у світі встановили 94 біткоїн-банкомати. Для порівняння: у першій половині року ця цифра була на рівні 4169 пристроїв.

Сьогодні у світі працює 38 641 такий пристрій. США (33 947 пристроїв) та Канада (2653) залишаються лідерами за кількістю встановлених біткоїн-банкоматів. Наприкінці п'ятірки лідерів – Іспанія (275), Австралія (224) та Польща (223).

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024