В Аргентині біткоїнери запропонували правила для індустрії

В Аргентині біткоїнери запропонували правила для індустрії

Новий документ розробила неурядова організація Bitcoin Argentina. Він має зберегти децентралізацію та зміцнити довіру суспільства.

Неурядова організація Bitcoin Argentina розробила та представила 10 листопада законопроєкт, що пропонує врегулювати біткоїн-ринок в Аргентині таким чином, щоб зберегти децентралізацію та зміцнити довіру суспільства. Про це повідомляє Cointelegraph.

Раніше Bitcoin Argentina відкидала ідею про потребу будь-якого регулювання галузі. Однак тепер захисники біткоїна стверджують, що це необхідно не тільки для збереження блокчейну, а й для притягнення несумлінних користувачів до відповідальності.

«Ми завжди відкидали спроби регулювання криптоекономіки, але цього разу довелося змінити позицію. Ми маємо дві мети: збереження децентралізації та суспільної довіри. Ми не можемо заплющувати очі й на кількість несумлінних учасників та проєктів, які використовують блокчейн», – заявив президент Bitcoin Argentina Рікардо Міхура.

Перша стаття документа присвячена поділу платформ та постачальників послуг на три категорії для визначення прав власності: децентралізовані, локально централізовані або готові до діалогу з владою та глобальні централізовані.

Платформам, що належать до двох останніх категорій, буде дозволена вільна діяльність, проте їхнім клієнтам буде надано максимально широкий юридичний захист, який гарантуватиме право вимагати відшкодування збитків у разі краху компанії.

Передбачається, що правоохоронні органи Аргентини не втручатимуться у конфліктні справи децентралізованих платформ.

Ситуація з Біткоїном в Аргентині

Законопроєкт Blockchain Argentina було представлено за тиждень до початку другого туру президентських виборів в Аргентині між Серхіо Масса, міністром економіки країни, та Хав'єром Мілеєм, економістом, який став політиком, що хоче скасувати центральний банк Аргентини.

Вибори в Аргентині проходять на тлі інфляції у 138% та загрози дефолту. Перший тур, що відбувся 22 жовтня, не виявив переможця. Лібертаріанський кандидат і прихильник Біткоїна Хав'єр Херардо Мілей набрав 30% голосів, а його опонент – чинний міністр економіки Серхіо Масса – 37%.

Економічна криза, що вибухнула в Аргентині, стала каталізатором розвитку Біткоїн-індустрії, яка, за оцінками експертів з Ark Invest, розвивається швидше, ніж у Сальвадорі, який прийняв біткоїн законним платіжним засобом. Тому аргентинці шукають альтернативи для збереження своїх накопичень.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток майнінг-індустрії

Для розвитку майнінгової галузі в Аргентині кандидат у президенти Серхіо Масса запропонував використати надлишковий природний газ із нафтових родовищ у Vaca Muerta. Проте представники Біткоїн-спільноти зазначають, що уряду слід зосередитися на поліпшенні умов для приватних майнінгових компаній, а не на прямій участі. Це також охоплює зниження податків і пом'якшення обмежень на імпорт обладнання.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024