Президентом Аргентини може стати прихильник Біткоїна

Президентом Аргентини може стати прихильник Біткоїна

Хав'єр Мілей набрав 31,2% голосів та пройшов у другий тур виборів.

Лібертаріанський кандидат і прихильник Біткоїна Хав'єр Херардо Мілей у першому турі президентських виборів в Аргентині набрав 30% голосів. Про це повідомляє Bloomberg.

У другому турі виборів, призначеному на 19 листопада, Мілей зустрінеться з чинним міністром економіки Серхіо Массою, який набрав 37% голосів.

Президентом Аргентини може стати прихильник Біткоїна
Вибори у Аргентині. Джерело: Bloomberg.

Варто наголосити, що результат для Мілея виявився більш ніж несподіваним, оскільки він раніше не брав участі у політичній діяльності. Але його прагнення провести економічні реформи зацікавило багатьох виборців.

Економічна криза та Біткоїн-перспективи

Економічна криза, що вибухнула в Аргентині, стала каталізатором розвитку Біткоїн-індустрії, яка, за оцінками експертів з Ark Invest, розвивається швидше, ніж у Сальвадорі, який прийняв біткоїн як законний платіжний засіб. За прогнозами, 2023 року рівень інфляції в країні досягне 147%, тому аргентинці шукають альтернативи для збереження своїх накопичень.

Перший біткоїн-ф'ючерс був схвалений місцевими регуляторами у квітні та запущений у липні поточного року. Поки що продукт зробили доступним тільки для інституціоналів. Терміни, коли роздрібні інвестори зможуть торгувати ф'ючерсними контрактами на біткоїн у країні, не визначено. Завдяки ф'ючерсному індексу кваліфіковані інвестори зможуть отримати доступ до BTC у прозорому та регульованому середовищі.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Передвиборні гасла Хав'єра Мілея

Хав'єр Мілей виступає проти інституту центробанку та лобіює використання біткоїна як єдиної реальної ринкової альтернативи у наш час.

За його словами, сьогодні політики використовують центробанк для обману пересічних людей за допомогою інфляційного боргу. При цьому біткоїн як децентралізована структура може реально допомогти приватному сектору.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023