Нереалізований прибуток MicroStrategy перевищив $1 млрд

Нереалізований прибуток MicroStrategy перевищив $1 млрд

Вартість біткоїнів компанії досягла $5,85 млрд. За три роки вона придбала 158 400 BTC.

На тлі зростання курсу біткоїна найбільший публічний власник цього активу, компанія Майкла Сейлора MicroStrategy, отримала нереалізований прибуток у розмірі понад $1,1 млрд. Про це повідомляє CoinDesk.

Наприкінці четверга вартість біткоїнів компанії досягла $5,85 млрд. Компанія володіє 158 400 BTC, які вона придбала протягом трьох років, інвестуючи кошти компанії та виручку від продажу облігацій. Зараз її біткоїн-резерви оцінюються в $5 млрд. Компанія «вийшла в плюс», після того як курс біткоїна перевищив позначку в $30 000.

Останні публічні покупки MicroStrategy були зроблені протягом кількох тижнів до 24 вересня, коли компанія придбала 5445 біткоїнів на суму трохи менше $150 млн.

Останнім часом біткоїн стрімко зростає на тлі оптимізму з приводу того, що американські регулюючі органи схвалять біржові фонди (ETF), які володіють BTC, що, на думку деяких експертів, спричинить надходження інвестицій у головний цифровий актив.

Прогнози від Майкла Сейлора

Майкл Сейлор обрав для своєї компанії Біткоїн-стратегію, сподіваючись, що курс BTC досягне $5 млн. На його думку, це станеться, коли буде реалізовано три фактори: перший – це спотовий ETF, коли будь-хто може купити біткоїн на $100 млн за допомогою цінних паперів. Другий, це коли банки зберігатимуть BTC і видаватимуть під них кредити. І третій – це можливість для підприємств відображати свої інвестиції в біткоїнах у балансі у бік збільшення чи зменшення з урахуванням справедливої вартості.

Варто також зауважити, що біткоїн-резерви MicroStrategy максимальні серед усіх публічних компаній, тому її акції також сильно корелюють із курсом BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чи варто побоюватися великих корпорацій

Сейлор упевнений у неминучому зростанні участі третіх осіб і корпорацій у Біткоїн-індустрії. Тому він вважає, що великі компанії, які купують і зберігають BTC, не повинні лякати представників Біткоїн-спільноти. Він пояснив, що мірою глобального прийняття біткоїна він матиме безліч варіантів використання без єдиної універсальної моделі.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024