Нереалізований прибуток MicroStrategy перевищив $1 млрд

Нереалізований прибуток MicroStrategy перевищив $1 млрд

Вартість біткоїнів компанії досягла $5,85 млрд. За три роки вона придбала 158 400 BTC.

На тлі зростання курсу біткоїна найбільший публічний власник цього активу, компанія Майкла Сейлора MicroStrategy, отримала нереалізований прибуток у розмірі понад $1,1 млрд. Про це повідомляє CoinDesk.

Наприкінці четверга вартість біткоїнів компанії досягла $5,85 млрд. Компанія володіє 158 400 BTC, які вона придбала протягом трьох років, інвестуючи кошти компанії та виручку від продажу облігацій. Зараз її біткоїн-резерви оцінюються в $5 млрд. Компанія «вийшла в плюс», після того як курс біткоїна перевищив позначку в $30 000.

Останні публічні покупки MicroStrategy були зроблені протягом кількох тижнів до 24 вересня, коли компанія придбала 5445 біткоїнів на суму трохи менше $150 млн.

Останнім часом біткоїн стрімко зростає на тлі оптимізму з приводу того, що американські регулюючі органи схвалять біржові фонди (ETF), які володіють BTC, що, на думку деяких експертів, спричинить надходження інвестицій у головний цифровий актив.

Прогнози від Майкла Сейлора

Майкл Сейлор обрав для своєї компанії Біткоїн-стратегію, сподіваючись, що курс BTC досягне $5 млн. На його думку, це станеться, коли буде реалізовано три фактори: перший – це спотовий ETF, коли будь-хто може купити біткоїн на $100 млн за допомогою цінних паперів. Другий, це коли банки зберігатимуть BTC і видаватимуть під них кредити. І третій – це можливість для підприємств відображати свої інвестиції в біткоїнах у балансі у бік збільшення чи зменшення з урахуванням справедливої вартості.

Варто також зауважити, що біткоїн-резерви MicroStrategy максимальні серед усіх публічних компаній, тому її акції також сильно корелюють із курсом BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чи варто побоюватися великих корпорацій

Сейлор упевнений у неминучому зростанні участі третіх осіб і корпорацій у Біткоїн-індустрії. Тому він вважає, що великі компанії, які купують і зберігають BTC, не повинні лякати представників Біткоїн-спільноти. Він пояснив, що мірою глобального прийняття біткоїна він матиме безліч варіантів використання без єдиної універсальної моделі.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023