Майкл Сейлор вважає, що корпорації не зашкодять Біткоїн-індустрії

Майкл Сейлор вважає, що корпорації не зашкодять Біткоїн-індустрії

Співзасновник MicroStrategy наголосив, що Біткоїн матиме безліч варіантів застосування.

Великі корпорації, які купують і зберігають BTC, не повинні лякати представників Біткоїн-спільноти. Про це заявив в одному з останніх інтерв'ю засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор.

У розмові з Наталі Брунелл у підкасті Coin Stories, що вийшов 7 серпня, Сейлор наголосив на неминучості зростання участі третіх осіб і корпорацій у Біткоїн-індустрії.

Однак він зазначив, що хоча Біткоїн-ентузіасти можуть прагнути до повного контролю та суверенітету над своїми BTC, це може бути не єдиним рішенням, оскільки люди використовуватимуть біткоїн для різних цілей.

«Ми маємо бути готовими до того, що Біткоїн проникне в усі можливі сфери», – заявив Сейлор. Він пояснив, що в міру інтеграції біткоїна в суспільство він матиме безліч варіантів використання без універсальної моделі.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Прибуток MicroStrategy

Компанія MicroStrategy за підсумками другого кварталу 2023 року показала прибуток у $22,2 млн.

На її балансі зберігається 152 800 BTC, що є найбільшим показником серед усіх публічних компаній. Тому акції MicroStrategy зазвичай також сильно корелюють із біткоїном.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023