Майкл Сейлор вважає, що корпорації не зашкодять Біткоїн-індустрії

Майкл Сейлор вважає, що корпорації не зашкодять Біткоїн-індустрії

Співзасновник MicroStrategy наголосив, що Біткоїн матиме безліч варіантів застосування.

Великі корпорації, які купують і зберігають BTC, не повинні лякати представників Біткоїн-спільноти. Про це заявив в одному з останніх інтерв'ю засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор.

У розмові з Наталі Брунелл у підкасті Coin Stories, що вийшов 7 серпня, Сейлор наголосив на неминучості зростання участі третіх осіб і корпорацій у Біткоїн-індустрії.

Однак він зазначив, що хоча Біткоїн-ентузіасти можуть прагнути до повного контролю та суверенітету над своїми BTC, це може бути не єдиним рішенням, оскільки люди використовуватимуть біткоїн для різних цілей.

«Ми маємо бути готовими до того, що Біткоїн проникне в усі можливі сфери», – заявив Сейлор. Він пояснив, що в міру інтеграції біткоїна в суспільство він матиме безліч варіантів використання без універсальної моделі.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Прибуток MicroStrategy

Компанія MicroStrategy за підсумками другого кварталу 2023 року показала прибуток у $22,2 млн.

На її балансі зберігається 152 800 BTC, що є найбільшим показником серед усіх публічних компаній. Тому акції MicroStrategy зазвичай також сильно корелюють із біткоїном.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024