Майкл Сейлор розповів, коли біткоїн зросте до $5 млн

Майкл Сейлор розповів, коли біткоїн зросте до $5 млн

Бізнесмен назвав три ключових фактори, які дозволять біткоїну прямувати до To the Moon.

Після халвінгу та можливого схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) спотових біткоїн-фондів попит на BTC подвоїться й унаслідок призведе до зростання курсу до $5 млн за монету. Про це заявив голова ради директорів компанії MicroStrategy Майкл Сейлор, повідомляє Bitcoin.com.

За його словами, пропозиція та попит на BTC «зараз перебувають у рівновазі». Однак він наголосив, що є дві події, які сприятимуть зростанню курсу: халвінг і рішення SEC щодо спотових біткоїн-ETF.

«Попит має як мінімум подвоїтися. Тому єдине, що там коригуватиметься, – це ціна, щоб вийти на ринок. Наступні 12 місяців будуть досить сприятливими для цього класу активів», – заявив Сейлор.

Він додав, що ціна біткоїна зрештою досягне приголомшливої позначки у $5 млн.

«Є три речі, які є потужними каталізаторами. Ці три речі не приведуть нас до $500 000, вони приведуть нас до $5 млн за монету», – сказав Сейлор.

Далі він пояснив, що перше – це спотовий ETF, коли будь-хто може піти та купити біткоїн на $100 млн за допомогою цінних паперів. Друге, це коли банки зберігатимуть BTC і видаватимуть під них кредити. І третє – це можливість для підприємств відображати свої інвестиції у біткоїни у балансі в бік збільшення чи зменшення на основі справедливої вартості.

Плани MicroStrategy

Виробник програмного забезпечення для бізнес-аналітики, компанія MicroStrategy оголосила про свою Біткоїн-стратегію в 2020 році. Спочатку вона витратила на покупку BTC $250 млн. Потім компанія продовжила накопичувати свої біткоїн-запаси. За останніми даними, вона зберігає 158 400 біткоїнів.

MicroStrategy має намір продовжувати свою агресивну стратегію інвестування в очікуванні ймовірного схвалення заявок щодо спотового біткоїн-ETF.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Чому зростає капіталізація MicroStrategy

Кореляція між ціною акцій MicroStrategy та біткоїном не дивна, враховуючи, що компанія Майкла Сейлора є найбільшим корпоративним власником цього цифрового активу.

Завдяки зростанню курсу біткоїна вище за $30 000 нереалізований прибуток компанії становив $174 млн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024