MicroStrategy зафіксувала $174 млн нереалізованого прибутку

MicroStrategy зафіксувала $174 млн нереалізованого прибутку

Компанія «вийшла в плюс», після того, як курс біткоїна перевищив позначку $30 000.

Компанія MicroStrategy, виробник програмного забезпечення для бізнес-аналітики, зафіксувала нереалізований прибуток у розмірі $174 млн завдяки зростанню курсу біткоїна у понад $30 000. Про це повідомляє International Business Times.

Пожвавлення на ринку дозволило MicroStrategy звести нанівець усі збитки компанії, оскільки вартість усіх біткоїнів компанії перевищила $4,8 млрд. Згідно з останніми даними, вона володіє 158 245 BTC, придбаними за середньою ціною $29 582 за BTC, включаючи комісійні та супутні витрати. Станом на вечір 23 жовтня курс біткоїна торгується на рівні $30 600.

Біткоїн-стратегія MicroStrategy

Компанія MicroStrategy працює на ринку з 1987 року. Під керівництвом Майкла Сейлора у 2020 році компанія придбала перші BTC.

«Інвестиції відображають нашу переконаність у тому, що біткоїн як найбільш поширена у світі криптовалюта є надійним сховищем вартості та привабливим інвестиційним активом з більшим довгостроковим потенціалом зростання вартості, ніж зберігання готівки», – заявив тоді Сейлор.

У 2022 році він залишив посаду генерального директора компанії і став її виконавчим головою, що дозволило йому зосередитися на інвестиційній стратегії MicroStrategy щодо BTC.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Останнє придбання MicroStrategy

Останнім часом MicroStrategy привернула увагу багатьох інвесторів та експертів завдяки своїй активній інвестиційній стратегії. Так, 24 вересня стало відомо, що MicroStrategy придбала ще 5445 BTC за $147 млн. Таким чином компанія стала одним із найбільших інституційних власників біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024