MicroStrategy купила ще 5445 BTC

MicroStrategy купила ще 5445 BTC

Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн.

Компанія-виробник програмного забезпечення MicroStrategy придбала ще 5445 BTC за $147 млн. Про це написав у понеділок, 25 вересня, її співзасновник Майкл Сейлор на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

«MicroStrategy придбала додатково 5445 BTC за $147,3 млн за середньою ціною $27 053 за 1 BTC. Станом на 24 вересня 2023 року компанія MicroStrategy купила 158 245 BTC за $4,68 млрд за середньою ціною $29 582 за один біткоїн», – написав Сейлор.

Що потрібно знати про MicroStrategy

MicroStrategy – це американська публічна компанія, що спеціалізується на наданні бізнес-аналітичних рішень. Заснована в 1989 році, компанія розробила низку продуктів для аналізу даних, які допомагають організаціям приймати обґрунтовані рішення, формуючи бізнес-стратегію.

Останніми роками MicroStrategy привернула увагу багатьох інвесторів та експертів завдяки своїй активній інвестиційній стратегії у біткоїн. Під керівництвом Майкла Сейлора компанія стала одним із найбільших інституційних власників біткоїна, вбачаючи в ньому надійний засіб збереження вартості у довгостроковій перспективі.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Фінансові показники MicroStrategy

За підсумками другого кварталу MicroStrategy продемонструвала прибуток у $22,2 млн. А 12 вересня акції компанії зросли на 3%, до $353 на попередніх торгах після того, як біткоїн продемонстрував помітний відскок, подолавши поріг у $26 000.

Кореляція між ціною акцій MicroStrategy та біткоїном не дивна, враховуючи, що компанія Майкла Сейлора є найбільшим корпоративним власником цього цифрового активу. Відповідно до своїх планів, компанія MicroStrategy за кілька років стала синонімом Біткоъна і на даний час володіє майже 0,7% від загальної пропозиції BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023