У США запрацював біткоїн-банк Custodia

У США запрацював біткоїн-банк Custodia

Він орієнтований працювати з традиційними банками, трастами, стартапами та пенсійними фондами.

Компанія Custodia Digital Services, Inc. оголосила 7 листопада про початок роботи кастодіального банку Custodia, що пропонує послуги зі зберігання біткоїнів. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі X.

Custodia – це банк, який працює відповідно до нормативно-правової бази депозитарних установ спеціального призначення у США. Компанія пропонує набір фінансових послуг як у доларах США, так і у цифрових активах. Орієнтується на бізнес-клієнтів, яким потрібне чітке регулювання, визначення прав власності на активи та мінімізація транзакційних ризиків.

Custodia готовий надавати свої послуги компаніям, які працюють із цифровими активами, банкам, трастам, біткоїн-стартапам, пенсійним фондам та різним інституційним клієнтам. Банк працює поки лише на території США.

Чому Біткоїн асоціюють із банком

Багато людей досі вважають Біткоїн банком, проводячи аналогії з фіатною системою. Це підтверджують Google-тренди: пошукові запити на кшталт «bitcoin bank» або «біткоїн банк» залишаються вкрай популярними, особливо під час зростання курсу BTC.

Але через те, що біткоїн – це гроші та товар, а банк – це фінансова установа, вже зрозуміло, що вони належать до різних економічних категорій.

Усі сучасні банки, що представляють фіатну систему, принципово відрізняються від Біткоїна за основними ознаками. З одного боку, Біткоїн використовує новітні технології для нового підходу до використання інформації та енергії для забезпечення фінансової стабільності. З іншого боку, Біткоїн створює першу реальну ринкову альтернативу фіату після скасування золотого стандарту.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Банки та біткоїни

Між тим сьогодні дедалі більше банків через розвиток Біткоїн-індустрії пропонують низку послуг, пов'язаних з торгівлею та зберіганням біткоїнів і криптовалют. Зокрема, відповідні опції нещодавно стали доступні клієнтам швейцарського банку St. Galler Kantonalbank (SGKB).

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023