Кількість BTC-адрес, що зберігають від $1000, досягла 8 млн

Кількість BTC-адрес, що зберігають від $1000, досягла 8 млн

Рекордну цифру було зафіксовано на тлі зростання курсу біткоїна майже на 25% за чотири тижні.

Кількість біткоїн-адрес, на яких зберігаються BTC в еквіваленті від $1000 (0,028 BTC за курсу $35 115), досягло рекордного рівня 8 млн. Відповідні дані надав сервіс Glassnode, передає CoinDesk.

На думку аналітиків, це число може зрости в геометричній прогресії, оскільки біткоїн продовжує дорожчати.

Кількість BTC-адрес, що зберігають від $1000, досягла 8 млн
Статистика BTC-адрес, що зберігають від $1000. Джерело: Glassnode.

«Якщо існує 10 або 100 млн адрес, на яких зберігаються BTC вартістю в тисячі доларів, то це величезна купівельна спроможність», – повідомили у Blockware Solutions.

Рекордна цифра була зафіксована на тлі зростання курсу біткоїна майже на 25% за чотири тижні, що може бути пов'язане з можливим швидким схваленням одного або кількох біржових біткоїн-фондів з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Ситуація на ринку

Більшу частину минулого тижня біткоїн перебував у бічному тренді. Після оголошення рішення Федеральної резервної системи (ФРС) за ставками курс тимчасово наблизився до $36 000, потім настала помірна корекція.

Варто відзначити, що відсутність рішення SEC щодо заявок на спотові біткоїн-ETF не дозволяє бикам реалізувати весь свій потенціал. Станом на вечір, 6 листопада, біткоїн торгується на рівні $35 200.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Активність біткоїн-китів

Останнім часом різні аналітичні послуги фіксують активність великих біткоїн-адрес, яка різко зросла, що також пов'язано зі зростанням курсу BTC. Так, минулого тижня три великі адреси, які тривалий час не діяли, переказали 6500 біткоїнів на загальну суму $230 млн.

За даними сервісу OKLink, монети були видобуті щонайменше сім років тому. Частина цих біткоїнів надійшла з адреси майнінгового пулу F2Pool.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023