З трьох «сплячих» адрес переказали BTC на $230 млн

З трьох «сплячих» адрес переказали BTC на $230 млн

Біткоїни пролежали без руху з листопада 2017 року, частину з них видобули майнери F2Pool.

У четвер, 2 листопада, три великі адреси, які тривалий час не діяли, переказали 6500 BTC на загальну суму $230 млн. Про це написав експерт Колін Ву на своїй сторінці в соцмережі X (Twitter).

«Переказали 6500 біткоїнів на нові адреси на загальну суму близько $230 млн. Біткоїни на цих трьох адресах з'явилися 5 листопада 2017 року і з того часу не діяли», – написав Ву.

За даними сервісу OKLink, монети були видобуті щонайменше сім років тому. Частина цих біткоїнів надійшла з адреси майнінгового пулу F2Pool.

Активність біткоїн-китів

Останнім часом різні аналітичні послуги фіксують різко зростаючу активність великих біткоїн-адрес. Так, минулого тижня кількість біткоїн-транзакцій на суму не менше $100 000 збільшилася до максимального за останній рік рівня в 23 400. На думку аналітиків, така активність може бути пов'язана зі зростанням курсу BTC до $35 000 – максимального значення за рік.

До того ж трейдери чекають швидкого схвалення американськими регуляторами заявок від низки компаній із запуску спотових біржових біткоїн-фондів, що також може бути причиною активності великих власників монет.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Індекс жадібності та страху

Індекс жадібності та страху серед біткоїн-інвесторів досяг 72 балів і сигналізує про стан «жадібності» на ринку. Таким чином, настрої на ринку біткоїна повернулися до рівнів середини листопада 2021 року, коли ціна BTC досягла $69 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023