Індекс жадібності та страху на дворічному максимумі

Індекс жадібності та страху на дворічному максимумі

Показник досяг позначки 72, яка востаннє спостерігалася у листопаді 2021 року.

Індекс жадібності та страху серед біткоїн-інвесторів досяг 72 балів і сигналізує про стан «жадібності» на ринку. Відповідні дані надає сервіс Alternative Me.

Згідно з Індексом жадібності та страху, настрої на ринку біткоїна повернулися до рівнів середини листопада 2021 року, коли ціна BTC досягла $69 000.

Індекс жадібності та страху на дворічному максимумі
Показник досяг рівня «жадібності». Джерело: Alternative Me.

24 жовтня біткоїн продемонстрував найбільше за рік одноденне ралі, зафіксувавши 14% денний приріст, коли його ціна на короткий час перевищила позначку $35 000.

Попередні показники

За даними CoinGecko, востаннє індекс досягав цієї позначки 14 листопада 2021 року, всього через чотири дні після того, як 10 листопада BTC досяг історичного максимуму $69 044.

Найнижча оцінка індексу – 7 – була зафіксована 16 червня 2022 року після краху екосистеми Terra До Квона. Крах Terra призвів до кризи на ринку, жертвами якої згодом стали багато великих гравців, серед яких хедж-фонд Three Arrows Capital та криптокредитор Voyager Digital.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка курсу

Цього тижня біткоїну вдалося вийти з діапазону $25 000–30 000, у якому він перебував понад пів року. Каталізатором зростання могли стати чутки про можливе схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF, стимулюючи попит трейдерів на BTC.

Так, уперше з травня 2022 року 24 жовтня курс біткоїна досяг позначки $35 300. Станом на 25 жовтня він торгується по $34 100 за монету.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024