У мережі Біткоїна почастішали великі транзакції

У мережі Біткоїна почастішали великі транзакції

Минулого тижня аналітики зафіксували 23 400 BTC-транзакцій на суму щонайменше $100 000.

У мережі Біткоїна різко зросла кількість транзакцій від $100 000 і вище. Про це свідчать дані аналітичного сервісу IntoTheBlock, повідомляє CoinDesk.

У мережі Біткоїна почастішали великі транзакції
Число великих біткоїн-транзакцій. Джерело: IntoTheBlock.

Так, минулого тижня кількість біткоїн-транзакцій на суму не менше $100 000 збільшилася до максимального за останній рік рівня в 23 400. На думку аналітиків, така активність може бути пов'язана зі зростанням курсу BTC до $35 000 – максимального значення за рік.

Ще однією з можливих причин зростання великих транзакцій називають потенційно швидке схвалення SEC заявок на спотові біткоїн-ETF. Це могло вплинути на активність китів та інституціоналів.

Що відбувається з курсом біткоїна

За минулий тиждень (20–27 жовтня) біткоїн подорожчав на 16%, до $34 000 за монету в очікуванні прогресу в прийнятті спотових біткоїн-ETF.

Найбільш активне зростання курсу спостерігалося 24 жовтня, коли біткоїн різко додав до вартості приблизно $4000, а наступні дні він закріпився на нових цінових рівнях. Торговельна активність над ринком похідних фінансових інструментів (ф'ючерсів і опціонів) також свідчить про оптимізм інвесторів.

При цьому в самій Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) ніяк офіційно не підтверджують і не називають жодних термінів щодо схвалення заявок на запуск біржових біткоїн-фондів.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Курс біткоїна на тлі валют, що девальвують

24 жовтня по відношенню до найбільш інфляційних фіатних валют світу курс біткоїна досяг нових історичних максимумів. Це стосується аргентинського песо, нігерійської найри, турецької ліри, лаоського кіпа та єгипетського фунта.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024