Мільярдер Стенлі Дракенміллер похвалив Біткоїн за бренд

Мільярдер Стенлі Дракенміллер похвалив Біткоїн за бренд

Стенлі Дракенміллер визнає, що Біткоїн – це новий бренд у світі фінансів та альтернатива золоту як засобу збереження вартості.

Інвестор-мільярдер Стенлі Дракенміллер високо оцінив біткоїн і визнав його цінність як засобу заощадження. Про це повідомляє Cointelegraph.

У нещодавньому інтерв'ю Дракенміллер порівняв біткоїн із золотом і підкреслив привабливість біткоїна для молодих людей завдяки простоті його використання.

Він зазначив, що за останні 15 років біткоїн зарекомендував себе як бренд, і висловив жаль, що сам не володіє BTC, визнаючи його потенціал. Дракенміллер визнає, що для нього було б доцільно володіти монетами з огляду на його довгостроковий підхід до інвестування.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Історія інвестицій у BTC

Дракенміллер, який раніше володів біткоїном, продав свої активи у вересні 2022 року через побоювання щодо посилення санкцій з боку центральних банків. Він також припустив, що цифрові активи можуть відіграти значну роль у фінансовому ренесансі, якщо люди втратять довіру до традиційної фінансової системи.

Дракенміллер має значний досвід успішного інвестування і високо оцінив технологію блокчейн, припустивши, що в майбутньому вона дозволить замінити долар США як світову резервну валюту.

Думка інших експертів

Засновник і глава Morgan Creek Capital Марк Юско вважає, що подання компанією BlackRock заявки на створення спотового біткоїн-ETF дало старт черговому ралі біткоїна. Воно може завершитися у 2024 році спекулятивним параболічним злетом. А автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі прогнозує, що курс біткоїна вже незабаром досягне $135 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024