Мільярдер Стенлі Дракенміллер похвалив Біткоїн за бренд

Мільярдер Стенлі Дракенміллер похвалив Біткоїн за бренд

Стенлі Дракенміллер визнає, що Біткоїн – це новий бренд у світі фінансів та альтернатива золоту як засобу збереження вартості.

Інвестор-мільярдер Стенлі Дракенміллер високо оцінив біткоїн і визнав його цінність як засобу заощадження. Про це повідомляє Cointelegraph.

У нещодавньому інтерв'ю Дракенміллер порівняв біткоїн із золотом і підкреслив привабливість біткоїна для молодих людей завдяки простоті його використання.

Він зазначив, що за останні 15 років біткоїн зарекомендував себе як бренд, і висловив жаль, що сам не володіє BTC, визнаючи його потенціал. Дракенміллер визнає, що для нього було б доцільно володіти монетами з огляду на його довгостроковий підхід до інвестування.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Історія інвестицій у BTC

Дракенміллер, який раніше володів біткоїном, продав свої активи у вересні 2022 року через побоювання щодо посилення санкцій з боку центральних банків. Він також припустив, що цифрові активи можуть відіграти значну роль у фінансовому ренесансі, якщо люди втратять довіру до традиційної фінансової системи.

Дракенміллер має значний досвід успішного інвестування і високо оцінив технологію блокчейн, припустивши, що в майбутньому вона дозволить замінити долар США як світову резервну валюту.

Думка інших експертів

Засновник і глава Morgan Creek Capital Марк Юско вважає, що подання компанією BlackRock заявки на створення спотового біткоїн-ETF дало старт черговому ралі біткоїна. Воно може завершитися у 2024 році спекулятивним параболічним злетом. А автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі прогнозує, що курс біткоїна вже незабаром досягне $135 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023