Глава Morgan Creek передрік біткоїну стрімке зростання

Глава Morgan Creek передрік біткоїну стрімке зростання

Експерт вважає, що на вартість BTC вплинуть спекулянти.

Подання компанією BlackRock заявки на створення спотового біткоїн-ETF дало старт черговому ралі біткоїна, яке завершиться у 2024 році спекулятивним параболічним злетом. Про це заявив засновник і глава Morgan Creek Capital Марк Юско, передає Cointelegraph.

«Виходячи з моделі закону Меткалфа, справедлива вартість біткоїна становить близько $55 000. Тому я думаю, що ми дрейфуємо вгору до цього рівня», – уточнив експерт.

Юско прогнозує, що незабаром на ринок прийдуть спекулянти та піднімуть курс BTC за межі справедливої вартості до нових історичних максимумів.

«Ймовірно, десь у 2024 році ми отримаємо спекулятивну вершину. Це призведе до наступного спаду та наступної криптозими», – висловив думку Юско.

Він також вважає, що заявку BlackRocks на біткоїн-ETF буде схвалено Комісією з цінних паперів і бірж (SEC), що стане одним із каталізаторів наступного параболічного стрибка.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Що прогнозують інші експерти

Аналітик і засновник Draper Associates Тім Дрейпер вважає, що біткоїн подорожчає до $250 000. Інший експерт, автор книги «Бідний тато, багатий тато» Роберт Кійосакі надав більш стриманий прогноз, що курс біткоїна зросте до $120 000.

Кійосакі також висловив думку, що вже в 2024 році американський долар впаде і на тлі цих подій, власне, й відбудеться зростання курсу BTC.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023