Глава Morgan Creek передрік біткоїну стрімке зростання

Глава Morgan Creek передрік біткоїну стрімке зростання

Експерт вважає, що на вартість BTC вплинуть спекулянти.

Подання компанією BlackRock заявки на створення спотового біткоїн-ETF дало старт черговому ралі біткоїна, яке завершиться у 2024 році спекулятивним параболічним злетом. Про це заявив засновник і глава Morgan Creek Capital Марк Юско, передає Cointelegraph.

«Виходячи з моделі закону Меткалфа, справедлива вартість біткоїна становить близько $55 000. Тому я думаю, що ми дрейфуємо вгору до цього рівня», – уточнив експерт.

Юско прогнозує, що незабаром на ринок прийдуть спекулянти та піднімуть курс BTC за межі справедливої вартості до нових історичних максимумів.

«Ймовірно, десь у 2024 році ми отримаємо спекулятивну вершину. Це призведе до наступного спаду та наступної криптозими», – висловив думку Юско.

Він також вважає, що заявку BlackRocks на біткоїн-ETF буде схвалено Комісією з цінних паперів і бірж (SEC), що стане одним із каталізаторів наступного параболічного стрибка.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Що прогнозують інші експерти

Аналітик і засновник Draper Associates Тім Дрейпер вважає, що біткоїн подорожчає до $250 000. Інший експерт, автор книги «Бідний тато, багатий тато» Роберт Кійосакі надав більш стриманий прогноз, що курс біткоїна зросте до $120 000.

Кійосакі також висловив думку, що вже в 2024 році американський долар впаде і на тлі цих подій, власне, й відбудеться зростання курсу BTC.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024