Оператор біткоїн-банкоматів CoinFlip постраждав від хакерів

Оператор біткоїн-банкоматів CoinFlip постраждав від хакерів

Жертвами злому стали щонайменше 36 клієнтів компанії.

Компанія CoinFlip, оператор біткоїн-банкоматів та власник застосунку для фінансових послуг Olliv, стала жертвою хакерської атаки, внаслідок якої постраждали як мінімум 36 її клієнтів. Про це повідомляє CyberNews.

За словами представників компанії, атака відбулася на початку серпня, коли зловмисники зламали обліковий запис одного зі співробітників CoinFlip та отримали доступ до системи.

CoinFlip працює у понад 4000 точках у США, що розташовані у 49 штатах. Водночас послугами її застосунку Olliv користуються понад 400 000 клієнтів.

Згідно з листом із повідомленням про порушення, яке компанія CoinFlip розіслала постраждалим користувачам наприкінці вересня, проведена експертиза показала, що зловмисники «блукали системами компанії» менше доби.

Однак хакери могли отримати доступ до систем, що містять персональні дані користувачів, такі як ПІБ, дати народження, а також номери прав водія, посвідчень особи або паспортів.

У повідомленні про порушення йдеться, що атака торкнулася 36 646 осіб, чиї паспортні дані тепер можуть бути скомпрометовані. Кіберзлочинці можуть використовувати викрадену інформацію, щоб згодом видати себе за жертву та спробувати отримати доступ до її рахунків.

У листі CoinFlip про виявлення витоку не повідомляється, чи пропонуватиме компанія постраждалим особам будь-які послуги із захисту від крадіжки особистих даних або кредитного моніторингу. Як правило, компанії, які постраждали від злому, пропонують додатковий захист особам, дані яких було скомпрометовано.

Про компанію CoinFlip

Компанія CoinFlip, заснована в 2015 році, є одним із провідних операторів біткоїн-банкоматів у США. За кількістю терміналів на ринку вона посідає третє місце. У 2023 році компанія створила платформу Olliv – біржу для початківців.

Сама ж CoinFlip спеціалізується на встановленні та обслуговуванні біткоїн-банкоматів, надаючи можливість конвертувати готівку в біткоїни і назад. Завдяки таким пристроям набагато спрощується процес купівлі та продажу цифрових активів, роблячи Біткоїн доступним для широкої аудиторії.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Хто ще став жертвою хакерів

На жаль, Біткоїн-індустрія періодично страждає від атак хакерів. На початку жовтня стало відомо, що внаслідок фішингових атак клієнти гонконгської філії біржі Binance втратили понад $446 000. Повідомлялося мінімум про 11 клієнтів, які стали жертвами зловмисників.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023