Хакери вкрали у користувачів Binance майже $500 000

Хакери вкрали у користувачів Binance майже $500 000

Жертвами шахраїв стали 11 клієнтів біржі із Гонконгу.

Клієнти біржі Binance з Гонконгу втратили в результаті фішингових атак понад $446 000 за останніх два тижні. Про це пише Finance Magnates.

Жертвами хакерів останнім часом стали щонайменше 11 клієнтів Binance з Гонконгу. Зокрема, користувачі отримували повідомлення із підозрілими посиланнями. Шахраї, що видають себе за співробітників Binance, просили перейти на фішингову адресу. Нібито потрібно було перевірити ідентифікаційні дані до встановленого терміну, щоб обліковий запис не було деактивовано. Коли жертва переходила за вказаною адресою, хакери отримували доступ до облікового запису на біржі, з якого благополучно виводилися активи. Зокрема, про проблему заявив і голова біржі Чанпен Чжао у себе в соцмережі X (Twitter).

Гонконгська поліція провела розслідування і попередила місцевих користувачів біржі Binance про можливу нову хвилю фішингових атак, що готується.

Що потрібно знати про фішингові атаки

Біткоїн-користувачі мають виявляти неабияку пильність і дотримуватися принципів кібербезпеки, щоби не втратити свої активи. Один із ключових моментів – обережність до кліків за підозрілими посиланнями та впевненість у тому, що вебсайт або сервіс, який використовується, дійсно є тим, за кого себе видає. Це може охоплювати перевірку URL-адреси на наявність можливих помилок або невідповідностей, використання двофакторної автентифікації та уважне ставлення до електронної пошти і повідомлень, що надходять.

Додатково зберігання секретних ключів та інформації, яка використовується для доступу до BTC, слід здійснювати з найвищим рівнем обережності. Це включає використання апаратних гаманців або інших форм безпечного зберігання, які ізолюють ключі від інтернет-підключення та потенційно вразливих систем. Будь-яка передача відомостей, що стосуються фінансів та ідентифікаційних даних, має здійснюватися з обережністю і тільки через верифіковані та захищені канали. Поінформованість про основні принципи кібербезпеки та використання перевірених технологічних засобів можуть значно знизити ризики та допомогти уникнути фішингових атак.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Атаки на біткоїн-біржі

24 вересня зазнала хакерської атаки біржа HTX, що належить компанії Huobi Global. Внаслідок цього було викрадено $7,9 млн у цифрових активах. Утім служба безпеки встановила особу зловмисника та запропонувала хакеру залишити собі 5% виведених коштів як «white-hat бонус».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023