Біржа Huobi втратила $8 млн через хакерську атаку

Біржа Huobi втратила $8 млн через хакерську атаку

Особу зловмисника вже встановили, йому запропонували повернути 95% вкрадених коштів.

Біржа HTX, що належить компанії Huobi Global 24 вересня, зазнала хакерської атаки, внаслідок якої було викрадено $7,9 млн у цифрових активах. Про це йдеться у звіті аналітичної блокчейн-платформи Cyvers.

Huobi розмістила повідомлення зловмиснику китайською мовою. У ньому йдеться про те, що його особистість відома. Біржа запропонувала хакеру залишити собі 5% виведених коштів як «white-hat бонус», але тільки у випадку, якщо він поверне 95%, що залишилися.

Інвестор Huobi Global Джастін Сан підтвердив факт атаки вранці 25 вересня. Він також поспішив запевнити, що кошти користувачів перебувають у безпеці й біржа наразі функціонує у нормальному режимі.

«HTX повністю покрила збитки, завдані атакою, й успішно вирішила всі пов'язані з нею питання», – заявив він.

Додаткові проблеми на $500 млн

У серпні Huobi зіткнулася зі значно більшою проблемою. Після поширення чуток про арешт її менеджерів у Китаї біржа втратила сумарно $500 млн. Компанія змушена була активно розпродувати USDT для покриття своїх збитків, що призвело до того, що курс USDT трохи відхилився від паритету з доларом США.

До того ж постали питання і до надійності резервів Huobi. За деякими даними, вони скоротилися на третину.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Ребрендинг

До десятирічного ювілею платформи біржа вирішила змінити назву HTX. Назва самої біржі пояснюється так: H означає Huobi, T – TRON як пов'язаний блокчейн, X – означає власне біржу. Однак багато учасників ринку висловили подив щодо такого ребрендингу через подібність зі збанкрутілою біржею FTX.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024