Ціна BTC зросла на 1,6 млн відсотків після твіту Аллена про «нісенітницю»

Ціна BTC зросла на 1,6 млн відсотків після твіту Аллена про «нісенітницю»

Згадуємо класичний пост про Біткоїн у Twitter, який вкотре демонструє значне зростання ціни біткоїна за останнє десятиліття.

Кажуть, час лікує всі рани – але це не стосується Біткоїна.

Біткоїн-історик Піт Ріццо нагадує, що сьогодні виповнюється 12 років з дня сумнозвісного твіту Ніка Аллена у 2011 році, який демонструє значне зростання і стійкість криптовалюти за останнє десятиліття.

У твіті, опублікованому 25 жовтня 2011 року технологом Ніком Алленом, висловлювалася недовіра до цінності біткоїна, вартість якого «знизилася до 2,70 долара». Далі Аллен підкреслює, що він «дуже радий, що не купився на цю нісенітницю».

На момент публікації твіту біткоїн торгувався за 2 долари, і з того дня його ціна зросла приблизно на 1 600 000 %.

Повернемося в сьогодення: ціна біткоїна протестувала рівень у 35 000 доларів за монету, що є феноменальним зростанням порівняно з тими днями, коли біткоїн оцінювався в однозначних цифрах. Відтоді твіт Аллена став символом того, як криптовалюта перевершила всі очікування і перетворилася на основний клас активів.

Ціна BTC зросла на 1,6 млн відсотків після твіту Аллена про «нісенітницю»
Аллен відреагував на свій пост у 2021 році, коли біткоїн знизився в ціні після історичного максимуму у 60 000 доларів.

Нік Аллен, який має великий досвід роботи в ігровій та кіберспортивній індустрії, міг не передбачити зростання ціни біткоїна, коли публікував свій твіт, але це неймовірне зростання ціни ілюструє шлях цифрової валюти та дедалі більший інтерес до криптовалют як до законного інвестиційного засобу.

З усім тим, недавні новини свідчать про те, що Аллен не один у своєму переконанні, що Біткоїн – це тимчасова химера, найкращі дні якої позаду. Хоча хтось налаштований оптимістично через потенційне схвалення спотового Біткоїн-ETF, після суду над FTX продовжується шквал новин, які мають подібний негативний тон.

Таким чином, твіт Аллена може служити нагадуванням про те, що Біткоїн вже традиційно кидає виклик людям, які сумніваються в ньому – і винагороджує своїх інвесторів.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024