Майнер Bit Digital вирішив заробити за допомогою ШІ

Майнер Bit Digital вирішив заробити за допомогою ШІ

Компанії, що видобувають біткоїн, диверсифікують бізнес напередодні халвінгу.

Компанія Bit Digital, що займається майнінгом біткоїнів, вирішила розвивати бізнес у сфері штучного інтелекту, таким чином диверсифікуючи свої доходи. Про це повідомляє CoinDesk.

Новий підрозділ компанії здаватиме в оренду обчислювальні потужності фірмам, які займаються штучним інтелектом і потребують високопродуктивного обладнання для своєї діяльності. Очікується, що із січня 2024 року щорічний дохід від угод становитиме щонайменше $23–27 млн.

У другому фінансовому кварталі дохід Bit Digital становив $9 млн, а у 2022 фінансовому році – $32 млн.

Диверсифікація перед халвінгом

Майнінгові компанії напередодні халвінгу вивчають можливості диверсифікації своїх бізнес-моделей через численні несприятливі фактори. Оскільки винагорода за блок стає меншою, майнери мають адаптуватися, щоб зберегти свою прибутковість. Це може призвести до збільшення консолідації в галузі, оскільки лише найефективніші оператори зможуть вижити за зменшених винагород.

Перепрофілювання є стратегічним кроком, спрямованим на освоєння зростаючого ринку, зумовленого збільшенням попиту на обчислювальні потужності у застосунках штучного інтелекту, таких як ChatGPT.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози з хешрейту

Після халвінгу в квітні 2024 року існує висока ймовірність зниження хешрейту мережі Біткоїна до 20%. Відповідний прогноз зробили аналітики холдингу JPMorgan.

Так, частину менш ефективного обладнання компаніям доведеться вимкнути через високу вартість електроенергії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023