Coinbase побачила загрозу в нових правилах для Біткоїн-індустрії

Coinbase побачила загрозу в нових правилах для Біткоїн-індустрії

Головний юрист біржі вважає, що фіскальна ініціатива IRS може створити небезпечний прецедент.

Біткоїн-спільноті слід доєднатися до руху проти запропонованих Казначейством США правил податкової звітності для цифрових активів. З таким закликом виступив голова юридичного відділу біржі Coinbase Пол Сінгх Грюал.

Грюал упевнений, що нові правила можуть створити небезпечний прецедент. Він додав, що якщо ініціатива стане законом, то це поставить «цифрові активи у невигідне становище і загрожує завдати шкоди галузі, яка тільки-но починає свою роботу».

Що пропонує американська влада

25 серпня Податкова служба США (IRS) опублікувала проєкт правил податкової звітності щодо цифрових активів. Таким чином американська влада намагається ліквідувати податковий розрив, усунути ризики ухилення від сплати податків за допомогою цифрових активів і допомогти забезпечити рівні правила для всіх.

У разі схвалення новий податковий режим набуде чинності 2026 року, а брокери мають почати звітувати про угоди за 2025 рік. За оцінками Об'єднаного комітету з оподаткування, ці положення можуть принести близько $28 млрд доходу за 10 років.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Податкові послаблення для майнерів

Між тим для майнінгової галузі влада США не стала вводити додатковий податок на електроенергію у розмірі 30%. Деякі американські політики дійшли висновку, що такий податок неминуче вдарить по інноваціях, що, своєю чергою, позначиться на конкурентоспроможності економіки США. Тож у результаті владі довелося відмовитись від додаткового оподаткування.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023