Coinbase побачила загрозу в нових правилах для Біткоїн-індустрії

Coinbase побачила загрозу в нових правилах для Біткоїн-індустрії

Головний юрист біржі вважає, що фіскальна ініціатива IRS може створити небезпечний прецедент.

Біткоїн-спільноті слід доєднатися до руху проти запропонованих Казначейством США правил податкової звітності для цифрових активів. З таким закликом виступив голова юридичного відділу біржі Coinbase Пол Сінгх Грюал.

Грюал упевнений, що нові правила можуть створити небезпечний прецедент. Він додав, що якщо ініціатива стане законом, то це поставить «цифрові активи у невигідне становище і загрожує завдати шкоди галузі, яка тільки-но починає свою роботу».

Що пропонує американська влада

25 серпня Податкова служба США (IRS) опублікувала проєкт правил податкової звітності щодо цифрових активів. Таким чином американська влада намагається ліквідувати податковий розрив, усунути ризики ухилення від сплати податків за допомогою цифрових активів і допомогти забезпечити рівні правила для всіх.

У разі схвалення новий податковий режим набуде чинності 2026 року, а брокери мають почати звітувати про угоди за 2025 рік. За оцінками Об'єднаного комітету з оподаткування, ці положення можуть принести близько $28 млрд доходу за 10 років.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Податкові послаблення для майнерів

Між тим для майнінгової галузі влада США не стала вводити додатковий податок на електроенергію у розмірі 30%. Деякі американські політики дійшли висновку, що такий податок неминуче вдарить по інноваціях, що, своєю чергою, позначиться на конкурентоспроможності економіки США. Тож у результаті владі довелося відмовитись від додаткового оподаткування.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024