У США представили правила оподаткування для Біткоїн-індустрії

У США представили правила оподаткування для Біткоїн-індустрії

Запропоновані нормативні акти мають зрівняти всіх учасників ринку та ліквідувати податковий розрив.

Міністерство фінансів США та Податкова служба (IRS) 25 серпня спільно представили низку нормативних актів щодо продажу та обміну цифрових активів брокерами. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Таким чином американська влада намагається ліквідувати податковий розрив, усунути ризики ухилення від сплати податків за допомогою цифрових активів та допомогти забезпечити рівні правила для всіх.

«Ці правила зобов'язують брокерів, включаючи торгові платформи для цифрових активів, подавати інформаційні декларації та надавати виписки про одержувачів при відчуженні цифрових активів, здійсненому для клієнтів у межах певних угод купівлі-продажу або обміну», – йдеться у повідомленні IRS.

Нині платники податків зобов'язані сплачувати податок з прибутку і можуть відраховувати збитки щодо цифрових активів під час їхнього продажу. Проте Казначейство заявило, що платникам податків важко підрахувати свій прибуток. Тому біржам і брокерам доведеться заповнювати нову Форму 10990-DA, яка допоможе платникам податків зрозуміти, чи потрібно сплачувати податки.

Подані нормативні акти – це частина ширшої стратегії, викладеної в законі про інфраструктурні інвестиції та робочі місця (IIJA), запропонованому адміністрацією Байдена.

Відповідно до термінів упровадження, зазначених у правилах, брокерів можуть зобов'язати подавати інформацію про продаж та обмін цифрових активів з 2026 року щодо угод, вчинених протягом 2025 року. За оцінками Об'єднаного комітету з оподаткування, ці положення IIJA можуть принести близько $28 млрд доходу за 10 років.

Поки що Міністерство фінансів та Податкове управління активно звертаються до платників податків, промислових підприємств та інших зацікавлених сторін з проханням висловити свою думку щодо запропонованих положень.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Податок на майнінг у США

Адміністрація президента Джо Байдена свого часу запропонувала включити до федерального бюджету 30% податку на електроенергію, що використовується для видобутку біткоїна та криптовалют. Політики в такий спосіб хотіли звернути увагу майнінгових компаній на «проблему забруднення навколишнього середовища, підвищення цін на паливо та вплив зростання викидів парникових газів на клімат».

Проте низка американських політиків дійшли висновку, що такий податок неминуче вдарить по інноваціях, що, своєю чергою, позначиться на конкурентоспроможності економіки США. Тож у результаті владі довелося відмовитись від додаткового оподаткування.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024