Розробник Bitcoin Ordinals залучив $1 млн інвестицій

Розробник Bitcoin Ordinals залучив $1 млн інвестицій

Ці гроші підуть на розвиток проєкту OrdinalsBot

Стартап OrdinalsBot залучив фінансування у розмірі понад $1 млн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У раунді фінансування брали участь такі компанії, як Kestrel 0X1, Lightning Ventures та UTXO Management.

«Разом з нашими інвесторами і нещодавно отриманим початковим фінансуванням ми формуємо одну з провідних інфраструктурних компаній на біткоїн-ринку», – заявив співзасновник OrdinalsBot Браян Лафлан.

Що таке OrdinalsBot

OrdinalsBot – це сервіс, який дозволяє створити токен з будь-якого цифрового файлу, чи то зображення, текст, звукозапис або анімація. Для цього потрібно підключити свій гаманець і завантажити належний файл. Після цього токен буде створений і з'явиться у вказаному гаманці.

Нещодавно компанія OrdinalsBot представила набір розробника програмного забезпечення (SDK). Йдеться про інструменти, що дозволяють інтегрувати функціональні можливості Ordinals у різноманітні проєкти.

OrdinalsBot спростив складний процес додавання записів до блокчейну Біткоїна. Розроблення API для записів (механізми, що дозволяють двом програмним компонентам взаємодіяти один з одним, використовуючи набір протоколів) свідчать про прагнення компанії зробити Ordinals доступними для всіх.

Отримавши додаткове фінансування, OrdinalsBot має намір розширити свої API-пропозиції та вдосконалити свої послуги щодо записів. Це збільшить охоплення та функціональність Ordinals загалом.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вплив Ordinals на мемпул Біткоїна

Станом на 21 вересня кількість непідтверджених транзакцій у мережі Біткоїна досягла рекордних значень – близько 235 000 (246 Мб). Варто зауважити, що фактично з лютого 2023 року – дати створення записів Ordinals – блокчейн Біткоїна заповнено майже на 100%.

На думку експертів, перевантаження блокчейну Біткоїна впливає на час виконання переказів із низькою комісією.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023