Розробник Bitcoin Ordinals залучив $1 млн інвестицій

Розробник Bitcoin Ordinals залучив $1 млн інвестицій

Ці гроші підуть на розвиток проєкту OrdinalsBot

Стартап OrdinalsBot залучив фінансування у розмірі понад $1 млн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У раунді фінансування брали участь такі компанії, як Kestrel 0X1, Lightning Ventures та UTXO Management.

«Разом з нашими інвесторами і нещодавно отриманим початковим фінансуванням ми формуємо одну з провідних інфраструктурних компаній на біткоїн-ринку», – заявив співзасновник OrdinalsBot Браян Лафлан.

Що таке OrdinalsBot

OrdinalsBot – це сервіс, який дозволяє створити токен з будь-якого цифрового файлу, чи то зображення, текст, звукозапис або анімація. Для цього потрібно підключити свій гаманець і завантажити належний файл. Після цього токен буде створений і з'явиться у вказаному гаманці.

Нещодавно компанія OrdinalsBot представила набір розробника програмного забезпечення (SDK). Йдеться про інструменти, що дозволяють інтегрувати функціональні можливості Ordinals у різноманітні проєкти.

OrdinalsBot спростив складний процес додавання записів до блокчейну Біткоїна. Розроблення API для записів (механізми, що дозволяють двом програмним компонентам взаємодіяти один з одним, використовуючи набір протоколів) свідчать про прагнення компанії зробити Ordinals доступними для всіх.

Отримавши додаткове фінансування, OrdinalsBot має намір розширити свої API-пропозиції та вдосконалити свої послуги щодо записів. Це збільшить охоплення та функціональність Ordinals загалом.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вплив Ordinals на мемпул Біткоїна

Станом на 21 вересня кількість непідтверджених транзакцій у мережі Біткоїна досягла рекордних значень – близько 235 000 (246 Мб). Варто зауважити, що фактично з лютого 2023 року – дати створення записів Ordinals – блокчейн Біткоїна заповнено майже на 100%.

На думку експертів, перевантаження блокчейну Біткоїна впливає на час виконання переказів із низькою комісією.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024