Глава OpenAI назвав Біткоїн «суперлогічним»

Глава OpenAI назвав Біткоїн «суперлогічним»

Сем Альтман серед переваг головного цифрового активу назвав зниження корупції та свободу від держконтролю.

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман назвав Біткоїн «суперлогічним технологічним кроком», вільним від державного контролю, який допомагає боротися з корупцією. Про це він заявив 6 жовтня у подкасті The Joe Rogan Experience.

«Я думаю, що ідея створення глобальної валюти, яка не контролюється жодним урядом, – це дуже логічний та важливий крок у розвитку технологій», – наголосив Альтман.

За його словами, перехід до «світу, заснованого на технологіях», включаючи Біткоїн, може сприяти зниженню рівня корупції.

«Одна з речей, яку я помітив, і, очевидно, багато інших людей також, – це те, що корупція є неймовірною перешкодою для того, аби зробити щось у суспільстві, щоб воно просувалося вперед», – сказав Альтман.

Він вважає, що можливість відслідковувати транзакції сприятиме зниженню рівня корупції.

«По-справжньому цікавою криптовалютою є Біткоїн. На мій погляд, саме він має найбільшу ймовірність стати універсальною життєздатною валютою з огляду на те, що його кількість обмежена», – зазначив Альтман.

Він також розкритикував CBDC, заявивши, що цей інструмент надасть ще більше влади урядам над людьми.

Як ШІ-розробники можуть використовувати BTC

Для розробників штучного інтелекту (ШІ) компанія Lightning Labs 6 липня представила новий набір інструментів, що дозволяють надсилати й отримувати BTC. Зокрема, у створених на протоколі L402 інструментах, вбудованих у механізм аутентифікації, використовується Langchain – бібліотека, що застосовується для спрощення операцій із застосунками ШІ.

У Lightning Labs наголосили, що представлені інструменти розраховані на застосунки, такі як ChatGPT від OpenAI, які раніше використовували застарілі способи оплати, такі як кредитні картки, перекладаючи додаткові витрати на користувачів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перший Біткоїн-ШІ

На початку літа розробники штучного інтелекту анонсували першу у світі орієнтовану на Біткоїн мовну модель Spirit of Satoshi, яка має зробити революцію в розумінні та доступності знань про Біткоїн. Вона побудована на базових знаннях і цінностях Біткоїна. Одна з її цілей – зберегти колективний розум Біткоїн-спільноти.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024