ШІ-розробники зможуть використовувати Lightning-платежі

ШІ-розробники зможуть використовувати Lightning-платежі

Відповідний набір інструментів було розроблено компанією Lightning Labs та представлено 6 липня.

Компанія Lightning Labs 6 липня представила новий набір інструментів для розробників штучного інтелекту (ШІ), що дозволяють відправляти та отримувати BTC. Про це пише Cointelegraph.

Представлені інструменти розраховані на програми штучного інтелекту, такі як ChatGPT від OpenAI, які зможуть взаємодіяти з мережею Біткоїна.

Цей крок покликаний допомогти зробити платежі швидшими, дешевшими та простішими для розробників ШІ, які зможуть дистанціюватися від традиційних платіжних способів, одночасно дозволяючи використовувати відповідні моделі у мережі Lightning.

У Lightning Labs пояснили, що у створених на протоколі L402 інструментах, вбудованих у механізм аутентифікації, також використовується «Langchain» – бібліотека, що застосовується для спрощення операцій із застосунками ШІ.

Команда Lightning Labs також визнала проблему сучасних LLM – великих мовних моделей. Це програмні застосунки, змодельовані на великих наборах даних, здатні генерувати людиноподібні відповіді на запити користувачів і виконувати інші завдання. Сьогодні для LLM відсутні вбудовані механізми оплати через Інтернет. Тому розробники програм ШІ змушені покладатися на застарілі способи оплати, такі як кредитні картки, перекладаючи додаткові витрати на користувачів.

Про компанію Lightning Labs

Lightning Labs – це технологічна компанія, яка активно працює над розвитком та удосконаленням Біткоїн-мережі. Основний проєкт цієї організації – Lightning Network – являє собою другий рівень Біткоїн-протоколу, який покликаний розв'язати проблеми масштабованості мережі, що забезпечує миттєві та недорогі мікротранзакції. Це інноваційне рішення дозволяє зробити Біткоїн більш функціональним та доступним для широкого використання.

Основний напрям роботи Lightning Labs – це розробка та підтримка програмного забезпечення для Lightning Network. Це включає поліпшення існуючого протоколу, створення нових інструментів для розробників, а також роботу над забезпеченням безпеки та приватності транзакцій у мережі. Таким чином, Lightning Labs відіграє ключову роль в екосистемі Біткоїна, забезпечуючи його стабільний розвиток і адаптацію до потреб користувачів.

Як конфіденційно використовувати біткоїн
Як конфіденційно використовувати біткоїн
Скоріш за все, оптимальне рішення буде включати одну або декілька з наведених оп...
Bitcoin Magazine 05 серпня 2022

Перший Біткоїн-ШІ

Біткоїн-розробники нещодавно анонсували першу у світі модель штучного інтелекту Spirit of Satoshi, орієнтовану на Біткоїн.

Вона побудована на базових знаннях та цінностях Біткоїна. У релізі йдеться, що розробка обумовлена необхідністю надати альтернативу узагальненим мовним моделям та зберегти колективний розум Біткоїн-спільноти.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023