Анонсовано перший Біткоїн-ШІ

Анонсовано перший Біткоїн-ШІ

Це мовна модель, в яку розробники заклали великий масив даних про Біткоїн.

Розробники анонсували першу у світі модель штучного інтелекту (ШІ) Spirit of Satoshi, орієнтовану на Біткоїн, яка має зробити революцію в розумінні та доступності знань про Біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

За повідомленням розробників, це велика мовна модель, побудована на базових знаннях і цінностях Біткоїна. У релізі йдеться, що розробка обумовлена потребою надати альтернативу узагальненим мовним моделям і зберегти колективний розум Біткоїн-спільноти.

«Ми вважаємо, що необхідно створити альтернативу основним, узагальненим великим мовним моделям, і, зокрема, потрібно місце, де весь колективний глобальний інтелект і знання про Біткоїн зберігаються і стають доступними для всіх», – розповів представник проєкту The Spirit of Satoshi.

Найближчими тижнями модель збираються викласти у відкритий доступ, а вся Біткоїн-спільнота буде залучена до допомоги щодо її навчання та доопрацювання. Проєкт також планує запропонувати винагороду для стимулювання участі.

Симбіоз штучного інтелекту та Біткоїна

ШІ впроваджується в Біткоїн-індустрію на кількох рівнях, починаючи з оптимізації процесів майнінгу та закінчуючи трейдингом. У сфері майнінгу штучний інтелект може використовуватися для навчання моделей, які оптимізують енергоспоживання та підвищують загальну продуктивність. Це дає майнерам більший контроль над своїми операціями та дозволяє їм ефективніше використовувати свої ресурси.

Коли справа доходить до торгівлі біткоїнами, ШІ здатен визначити тенденції на ринку. З використанням алгоритмів машинного навчання можна аналізувати історичні дані, щоб зробити прогнози поведінки ціни біткоїна.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Як поговорити із Сатоші Накамото

Співорганізатор Bitcoin FilmFest П'єр Корбін і розробник Хьюго Феррер випустили чат-бот із ШІ Talk2Satoshi, який може відповідати на запитання про Біткоїн та економіку так, ніби це говорить сам Сатоші Накамото.

Цифровий Сатоші Накамото вже високо оцінив потенціал Біткоїна та розкритикував принцип фіатних грошей.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024