Корейський біткоїн-кредитор Delio хоче судитися з регуляторами

Корейський біткоїн-кредитор Delio хоче судитися з регуляторами

Компанію оштрафували на $1,34 млн і тимчасово заборонили вести бізнес.

Південнокорейський кредитор Delio готується до подання адміністративного позову проти регулюючих органів за неправильне тлумачення закону, що призвело до розслідування та великого штрафу. Про це повідомляє Cointelegraph.

За словами представників компанії, висунуті Комітетом з фінансових послуг (FSC) звинувачення у шахрайстві та розтраті є необґрунтованими. Регулятор некоректно застосовує закон у ситуації, коли немає чітких правил щодо криптоактивів.

Також повідомляється, що 1 вересня Відділ фінансової розвідки (FIU) рекомендував звільнити генерального директора Delio Чон Сан Хо. У компанії заявили, що це явна ознака того, що влада країни чинить тиск на Delio. FIU також наклав на Delio тримісячну заборону на ведення бізнесу та штраф у розмірі 1,83 млрд корейських вон ($1,34 млн). Компанія також попередила, що активи, заарештовані регулюючими органами, можуть загрожувати її діяльності.

Головним спірним питанням залишається тлумачення чинного законодавства: чи вважається кредитна компанія, яка надає кошти в борг з використанням віртуальних активів як заставу, оператором бізнесу віртуальних активів і чи є акт накладання блокування «зберіганням» віртуальних активів відповідно до Спеціального закону про фінансові послуги. Один із юристів фірми зазначив, що у законах і нормативних актах, що стосуються бізнесу з управління віртуальними активами, відсутні будь-які положення, пов'язані з віртуальними активами.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Південній Кореї

Для посилення захисту інвесторів Південна Корея ухвалила 30 червня свій перший окремий закон про цифрові активи. Також влада вимагає від біткоїн-бірж надати дані про користувачів, які можуть ухилитися від сплати податків.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024