Корейський біткоїн-кредитор Delio хоче судитися з регуляторами

Корейський біткоїн-кредитор Delio хоче судитися з регуляторами

Компанію оштрафували на $1,34 млн і тимчасово заборонили вести бізнес.

Південнокорейський кредитор Delio готується до подання адміністративного позову проти регулюючих органів за неправильне тлумачення закону, що призвело до розслідування та великого штрафу. Про це повідомляє Cointelegraph.

За словами представників компанії, висунуті Комітетом з фінансових послуг (FSC) звинувачення у шахрайстві та розтраті є необґрунтованими. Регулятор некоректно застосовує закон у ситуації, коли немає чітких правил щодо криптоактивів.

Також повідомляється, що 1 вересня Відділ фінансової розвідки (FIU) рекомендував звільнити генерального директора Delio Чон Сан Хо. У компанії заявили, що це явна ознака того, що влада країни чинить тиск на Delio. FIU також наклав на Delio тримісячну заборону на ведення бізнесу та штраф у розмірі 1,83 млрд корейських вон ($1,34 млн). Компанія також попередила, що активи, заарештовані регулюючими органами, можуть загрожувати її діяльності.

Головним спірним питанням залишається тлумачення чинного законодавства: чи вважається кредитна компанія, яка надає кошти в борг з використанням віртуальних активів як заставу, оператором бізнесу віртуальних активів і чи є акт накладання блокування «зберіганням» віртуальних активів відповідно до Спеціального закону про фінансові послуги. Один із юристів фірми зазначив, що у законах і нормативних актах, що стосуються бізнесу з управління віртуальними активами, відсутні будь-які положення, пов'язані з віртуальними активами.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Південній Кореї

Для посилення захисту інвесторів Південна Корея ухвалила 30 червня свій перший окремий закон про цифрові активи. Також влада вимагає від біткоїн-бірж надати дані про користувачів, які можуть ухилитися від сплати податків.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023