У Південній Кореї ухвалили перший закон про цифрові валюти

У Південній Кореї ухвалили перший закон про цифрові валюти

Новий документ охоплює 19 законодавчих актів, дає визначення цифрових активів і встановлює покарання.

Південна Корея ухвалила у п'ятницю, 30 червня, свій перший окремий закон про цифрові активи для посилення захисту інвесторів. Про це повідомляє Bloomberg.

Новий документ охоплює 19 законодавчих актів, пов'язаних із цифровими активами. У ньому подано визначення цифрових активів і встановлюються покарання за такі порушення, як використання непублічної інформації, маніпулювання ринком і нечесна торговельна практика.

Документ надає Комісії з фінансових послуг (FSC) повноваження щодо нагляду за операторами цифрових валют і зберігачів активів. Банк Кореї також має право перевіряти такі платформи. Крім цього, закон потребує наявності страхового покриття, резервних фондів і проведення необхідної документації. Правила застосовуються до таких активів, як біткоїн, а чинне законодавство про ринки капіталу стосується токенів, які вважаються цінними паперами.

Глава Корейської асоціації з розвитку блокчейн-підприємств у Сеулі Лі Су Рьон похвалив владу за прагнення навести лад у регулюванні, але зауважив, що цей законопроєкт несе більше загроз і може скоріше придушити галузь, аніж сприяти її розвитку.

Особливості регулювання у Південній Кореї

Південна Корея є одним з провідних ринків у світі, де біткоїн та інші цифрові валюти активно використовуються. Існують певні особливості регулювання, які важливо враховувати у контексті цієї країни. Однією з ключових ознак є те, що уряд Південної Кореї приймає досить лояльне ставлення до біткоїна, прагнучи розвивати інновації у сфері цифрових активів та блокчейну.

У лютому 2023 року FSC надала рекомендації щодо регулювання цифрових активів.

Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу обміну та важливу роль, яку він відіграє я...
Bitcoin Magazine 04 травня 2023

Історія До Квона

Корейські законодавці створили перший законопроєкт про захист інвесторів лише через рік після краху проєкту Terra Квона, внаслідок якого постраждали тисячі користувачів і почалася криза на ринку.

19 червня суд у Чорногорії визнав До Квона винним у підробленні документів і засудив його до чотиримісячного арешту. Якщо його екстрадують до Південної Кореї, то тут за фінансові махінації йому може загрожувати безпрецедентний вирок – 40 років ув'язнення.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023