Акції MicroStrategy дорожчають на тлі відновлення біткоїна

Акції MicroStrategy дорожчають на тлі відновлення біткоїна

Між ціною акцій компанії Майкла Сейлора та курсом BTC існує кореляція, оскільки вона є найбільшим корпоративним власником цього цифрового активу.

Акції компанії – виробника програмного забезпечення MicroStrategy у вівторок, 12 вересня, зросли на 3% після того, як курс біткоїна перевищив позначку в $26 000. Про це повідомляє The Tokenist.

Акції MicroStrategy зросли на 3%, до $353 на попередніх торгах після того, як біткоїн продемонстрував помітний відскок приблизно на 4%, вперше з п'ятниці подолавши поріг у $26 000.

Кореляція між ціною акцій MicroStrategy та біткоїном не дивна, враховуючи, що компанія Майкла Сейлора є найбільшим корпоративним власником цього цифрового активу. Відповідно до своїх планів, компанія MicroStrategy за кілька років стала синонімом Біткоїна і на даний час володіє майже 0,7% від загальної пропозиції BTC.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Чим володіє MicroStrategy

Станом на другий квартал 2023 року на балансі MicroStrategy зберігається 152 800 BTC. Це найбільший показник серед усіх громадських компаній.

За підсумками кварталу компанія продемонструвала прибуток у $22,2 млн.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024