Акції MicroStrategy дорожчають на тлі відновлення біткоїна

Акції MicroStrategy дорожчають на тлі відновлення біткоїна

Між ціною акцій компанії Майкла Сейлора та курсом BTC існує кореляція, оскільки вона є найбільшим корпоративним власником цього цифрового активу.

Акції компанії – виробника програмного забезпечення MicroStrategy у вівторок, 12 вересня, зросли на 3% після того, як курс біткоїна перевищив позначку в $26 000. Про це повідомляє The Tokenist.

Акції MicroStrategy зросли на 3%, до $353 на попередніх торгах після того, як біткоїн продемонстрував помітний відскок приблизно на 4%, вперше з п'ятниці подолавши поріг у $26 000.

Кореляція між ціною акцій MicroStrategy та біткоїном не дивна, враховуючи, що компанія Майкла Сейлора є найбільшим корпоративним власником цього цифрового активу. Відповідно до своїх планів, компанія MicroStrategy за кілька років стала синонімом Біткоїна і на даний час володіє майже 0,7% від загальної пропозиції BTC.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Чим володіє MicroStrategy

Станом на другий квартал 2023 року на балансі MicroStrategy зберігається 152 800 BTC. Це найбільший показник серед усіх громадських компаній.

За підсумками кварталу компанія продемонструвала прибуток у $22,2 млн.

Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023