Суд скасував заставу та відправив Сема Бенкмана-Фріда до в'язниці

Суд скасував заставу та відправив Сема Бенкмана-Фріда до в'язниці

Засновника біржі FTX звинуватили у спробах вплинути на свідків.

Суд у США у п'ятницю, 11 серпня, ухвалив рішення про взяття під варту засновника компанії FTX Сема Бенкмана-Фріда, що триватиме до наступного судового засідання, яке заплановано на жовтень. При цьому суддя скасував його звільнення під заставу через спроби впливу на свідків, повідомляє CoinDesk.

«Я дійшов висновку, що є достатні підстави вважати, що обвинувачений намагався фальсифікувати свідчення свідків принаймні двічі», – заявив суддя з окружного суду США у Південному окрузі Нью-Йорка Льюїс Каплан.

Міністерство юстиції США вимагало повернути Бенкмана-Фріда у в'язницю у зв'язку зі звинуваченнями у порушенні умов застави, що відобразилося у спробі змінити свідчення кількох свідків. Зокрема, Бенкман-Фрід поділився з газетою New York Times частиною особистого щоденника колишньої генеральної директорки Alameda Research Керолайн Еллісон. До того ж Фрід зв'язався з колишнім головним юристом FTX.US Райаном Міллером.

Адвокати Бенкмана-Фріда заявили, що оскаржуватимуть це рішення, і клопотали про відстрочення скасування застави до розгляду цієї скарги. Суддя відхилив клопотання.

Те, що засновник FTX потрапив до в'язниці до суду, не означає, що його засудять. Він має бути визнаний винним хоча б за одним із висунутих звинувачень і після цього засуджений до тюремного ув'язнення.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

У чому ще звинувачують Сема Бенкмана-Фріда

Оприлюднення Бенкманом-Фрідом запису особистих щоденників у газеті прокурори кваліфікували як спробу переслідувати Керолайн Еллісон з метою завадити чи іншим чином вплинути на її свідчення в суді.

Крім того, прокуратура США раніше звинуватила ексглаву FTX у спробі підкупу одного чи кількох китайських чиновників на суму $40 млн, за допомогою яких Бенкман-Фрід намагався розблокувати заморожені цифрові активи на суму $1 млрд, що належать хедж-фонду Alameda Research.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023