Суд скасував заставу та відправив Сема Бенкмана-Фріда до в'язниці

Суд скасував заставу та відправив Сема Бенкмана-Фріда до в'язниці

Засновника біржі FTX звинуватили у спробах вплинути на свідків.

Суд у США у п'ятницю, 11 серпня, ухвалив рішення про взяття під варту засновника компанії FTX Сема Бенкмана-Фріда, що триватиме до наступного судового засідання, яке заплановано на жовтень. При цьому суддя скасував його звільнення під заставу через спроби впливу на свідків, повідомляє CoinDesk.

«Я дійшов висновку, що є достатні підстави вважати, що обвинувачений намагався фальсифікувати свідчення свідків принаймні двічі», – заявив суддя з окружного суду США у Південному окрузі Нью-Йорка Льюїс Каплан.

Міністерство юстиції США вимагало повернути Бенкмана-Фріда у в'язницю у зв'язку зі звинуваченнями у порушенні умов застави, що відобразилося у спробі змінити свідчення кількох свідків. Зокрема, Бенкман-Фрід поділився з газетою New York Times частиною особистого щоденника колишньої генеральної директорки Alameda Research Керолайн Еллісон. До того ж Фрід зв'язався з колишнім головним юристом FTX.US Райаном Міллером.

Адвокати Бенкмана-Фріда заявили, що оскаржуватимуть це рішення, і клопотали про відстрочення скасування застави до розгляду цієї скарги. Суддя відхилив клопотання.

Те, що засновник FTX потрапив до в'язниці до суду, не означає, що його засудять. Він має бути визнаний винним хоча б за одним із висунутих звинувачень і після цього засуджений до тюремного ув'язнення.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

У чому ще звинувачують Сема Бенкмана-Фріда

Оприлюднення Бенкманом-Фрідом запису особистих щоденників у газеті прокурори кваліфікували як спробу переслідувати Керолайн Еллісон з метою завадити чи іншим чином вплинути на її свідчення в суді.

Крім того, прокуратура США раніше звинуватила ексглаву FTX у спробі підкупу одного чи кількох китайських чиновників на суму $40 млн, за допомогою яких Бенкман-Фрід намагався розблокувати заморожені цифрові активи на суму $1 млрд, що належать хедж-фонду Alameda Research.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024