Прокуратура США вимагає взяти засновника FTX під варту

Прокуратура США вимагає взяти засновника FTX під варту

Звинувачення вважає, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків.

Американські прокурори 29 липня вимагали анулювати заставу засновника компанії FTX Сема Бенкмана-Фріда й ув'язнити його до початку судового процесу у жовтні, стверджуючи, що він уже неодноразово намагався вплинути на свідчення свідків, а умови його звільнення під заставу недостатні для захисту суспільства. Про це повідомляє CoinDesk.

Прокурори з Міністерства юстиції надали письмове подання федеральному судді минулої п'ятниці, зазначивши, що вони вимагають взяття під варту Бенкмана-Фріда після того, як той поділився з газетою New York Times щоденниками колишньої генеральної директорки Alameda Research Керолайн Еллісон.

Оприлюднення Бенкманом-Фрідом запису прокурори кваліфікували як спробу переслідувати її з метою перешкодити чи іншим чином вплинути на її свідчення в суді, йдеться у заяві Мін'юсту США.

«Оприлюднення відповідачем особистих записів Еллісон – це ще один випадок спроби відповідача залякати та корумпувати Еллісон щодо її майбутніх показань у суді, а також спроба вплинути на свідчення інших потенційних свідків чи перешкодити їм, створюючи видимість того, що їхні найінтимніші справи можуть бути оприлюднені у пресі», – йдеться у заяві.

Хоча Бенкман-Фрід має право захищати себе публічно, що, за словами його адвоката Марка Коена, він і намагався зробити у розмові з Times, його поширення інформації про щоденник виходить за межі справедливого зауваження, заявили в Мін'юсті.

«Що обвинувачений не може робити, і що він уже неодноразово робив, так це намагатися чинити тиск на свідків і завадити справедливому судовому розгляду шляхом спроб публічного переслідування та ганьби», – йдеться у заяві.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Крах FTX

У листопаді 2022 року третя за обсягом торгів біржа FTX оголосила про початок процедури банкрутства після того, як не змогла залучити належні $9,4 млрд для покриття дефіциту коштів.

У результаті Міністерство фінансів США та Податкова служба (IRS) сумарно подали 45 позовів на $44 млрд проти торгового майданчика та його дочірніх компаній. Також у липні 2023 року новий менеджмент FTX подав два позови проти Бенкмана-Фріда та інших екскерівників на загальну суму $1 млрд.

Судовий процес у справі Бенкмана-Фріда має розпочатися 2 жовтня 2023 року. На минулих слуханнях суддя попросив звинувачення та захист підготувати офіційні документи щодо рішення Мін'юсту США про затримання Бенкмана-Фріда.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024