Прокуратура США вимагає взяти засновника FTX під варту

Прокуратура США вимагає взяти засновника FTX під варту

Звинувачення вважає, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків.

Американські прокурори 29 липня вимагали анулювати заставу засновника компанії FTX Сема Бенкмана-Фріда й ув'язнити його до початку судового процесу у жовтні, стверджуючи, що він уже неодноразово намагався вплинути на свідчення свідків, а умови його звільнення під заставу недостатні для захисту суспільства. Про це повідомляє CoinDesk.

Прокурори з Міністерства юстиції надали письмове подання федеральному судді минулої п'ятниці, зазначивши, що вони вимагають взяття під варту Бенкмана-Фріда після того, як той поділився з газетою New York Times щоденниками колишньої генеральної директорки Alameda Research Керолайн Еллісон.

Оприлюднення Бенкманом-Фрідом запису прокурори кваліфікували як спробу переслідувати її з метою перешкодити чи іншим чином вплинути на її свідчення в суді, йдеться у заяві Мін'юсту США.

«Оприлюднення відповідачем особистих записів Еллісон – це ще один випадок спроби відповідача залякати та корумпувати Еллісон щодо її майбутніх показань у суді, а також спроба вплинути на свідчення інших потенційних свідків чи перешкодити їм, створюючи видимість того, що їхні найінтимніші справи можуть бути оприлюднені у пресі», – йдеться у заяві.

Хоча Бенкман-Фрід має право захищати себе публічно, що, за словами його адвоката Марка Коена, він і намагався зробити у розмові з Times, його поширення інформації про щоденник виходить за межі справедливого зауваження, заявили в Мін'юсті.

«Що обвинувачений не може робити, і що він уже неодноразово робив, так це намагатися чинити тиск на свідків і завадити справедливому судовому розгляду шляхом спроб публічного переслідування та ганьби», – йдеться у заяві.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Крах FTX

У листопаді 2022 року третя за обсягом торгів біржа FTX оголосила про початок процедури банкрутства після того, як не змогла залучити належні $9,4 млрд для покриття дефіциту коштів.

У результаті Міністерство фінансів США та Податкова служба (IRS) сумарно подали 45 позовів на $44 млрд проти торгового майданчика та його дочірніх компаній. Також у липні 2023 року новий менеджмент FTX подав два позови проти Бенкмана-Фріда та інших екскерівників на загальну суму $1 млрд.

Судовий процес у справі Бенкмана-Фріда має розпочатися 2 жовтня 2023 року. На минулих слуханнях суддя попросив звинувачення та захист підготувати офіційні документи щодо рішення Мін'юсту США про затримання Бенкмана-Фріда.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023