Від екскерівництва FTX вимагають повернути $1 млрд

Від екскерівництва FTX вимагають повернути $1 млрд

Колишніх топменеджерів компанії звинувачують у порушенні зобов'язань і привласненні коштів клієнтів.

У четвер, 20 липня, проти колишнього керівництва збанкрутілої біржі FTX подали ще два позови, повідомляє The Block.

В одному з позовів стверджується, що батько Сема Банкмана-Фріда фінансує захист збанкрутілого гіганта за рахунок незаконної позики, отриманої від компанії.

У поданій у четвер скарзі міститься вимога не виплачувати або повернути сотні мільйонів доларів, отриманих від Банкмана-Фріда, співзасновника FTX Гері Ванга, колишньої голови Alameda Research Керолайн Еллісон і топменеджера FTX Нішада Сінгха.

Адвокати, які представляють нинішнє керівництво корпоративної групи FTX, останнім часом зробили низку спроб повернути кошти, які, на їхню думку, були незаконно інвестовані або передані компаніям чи приватним особам Банкманом-Фрідом та керівниками FTX.

В іншому позові стверджується, що колишні керівники компанії порушили свої зобов'язання, нібито привласнюючи кошти клієнтів «на постійній основі для фінансування розкішних кондомініумів, політичних і «благодійних» внесків, спекулятивних інвестицій та інших домашніх проєктів». Мета цього позову – повернути незаконно привласнений $1 млрд. Відповідачами названі колишня генеральна директорка Alameda Research Керолайн Еллісон, співзасновник FTX Зіксіао Гері Ванг, колишній технічний директор FTX С. Ванг, колишній інженерний директор FTX Нішад Сінгх та Банкман-Фрід, передає Cointelegraph.

Крім того, у позові стверджується, що вони «зловживали своїм контролем» над FTX і пов'язаними з нею компаніями для «одного з найбільших фінансових шахрайств в історії».

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Влада США проти FTX

Міністерство фінансів США та Податкова служба (IRS) сумарно подали 45 позовів на $44 млрд проти FTX та її дочірніх компаній.

Так, найбільші позови на суму $20,4 млрд і $7,9 млрд було висунуто до компанії Alameda Research LLC, ще два позови на загальну суму $9,5 млрд – до компанії Alameda Research Holdings Inc.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023