Суд оштрафував засновника біржі Digitex на $16 млн

Суд оштрафував засновника біржі Digitex на $16 млн

На думку CFTC, на торговому майданчику займалися маніпуляціями та незаконно пропонували ф'ючерсні контракти.

Засновника біржі Digitex Futures Адама Тодда оштрафували 12 липня на $16 млн за роботу торгового майданчика без ліцензії. Відповідне рішення ухвалив Федеральний суд США за позовом Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC). Про це повідомляє CoinDesk.

На думку регулятора, Digitex намагалася маніпулювати ціною нативного токена DGTX, незаконно пропонувала ф'ючерсні контракти, не запровадила процедуру KYC/AML та не отримала ліцензії на роботу.

У CFTC заявили, що Тодд «накачував» монету за допомогою комп'ютерного бота.

«З травня по серпень 2020 року Digitex Futures вимагала від користувачів вносити DGTX на свої рахунки для маржинальної торгівлі на ф'ючерсній біржі. Протягом літа, коли біржа готувалася до запуску, Тодд неодноразово намагався, за його словами, накачати ціну токена, про що повідомляють сторонні біржі», – повідомив представник CFTC.

У результаті суд також заборонив роботу Digitex і пов'язаних з нею компаній.

Своєю чергою, Адам Тодд, коментуючи звинувачення, заявив: «Я не крав кошти клієнтів, не вводив в оману інвесторів, не організовував схему Понці, не прикидався неіснуючим продуктом або чимось таким».

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Тиск американських регуляторів

Останнім часом регулятори США посилили тиск на представників індустрії цифрових активів. Внаслідок цього частка біткоїнів на американських біржах знизилася до шестирічного мінімуму.

Найбільшого тиску зазнали біржі Binance та Coinbase. Зокрема, Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) звинуватила їх у торгівлі незареєстрованими цінними паперами.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024