Суд оштрафував засновника біржі Digitex на $16 млн

Суд оштрафував засновника біржі Digitex на $16 млн

На думку CFTC, на торговому майданчику займалися маніпуляціями та незаконно пропонували ф'ючерсні контракти.

Засновника біржі Digitex Futures Адама Тодда оштрафували 12 липня на $16 млн за роботу торгового майданчика без ліцензії. Відповідне рішення ухвалив Федеральний суд США за позовом Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC). Про це повідомляє CoinDesk.

На думку регулятора, Digitex намагалася маніпулювати ціною нативного токена DGTX, незаконно пропонувала ф'ючерсні контракти, не запровадила процедуру KYC/AML та не отримала ліцензії на роботу.

У CFTC заявили, що Тодд «накачував» монету за допомогою комп'ютерного бота.

«З травня по серпень 2020 року Digitex Futures вимагала від користувачів вносити DGTX на свої рахунки для маржинальної торгівлі на ф'ючерсній біржі. Протягом літа, коли біржа готувалася до запуску, Тодд неодноразово намагався, за його словами, накачати ціну токена, про що повідомляють сторонні біржі», – повідомив представник CFTC.

У результаті суд також заборонив роботу Digitex і пов'язаних з нею компаній.

Своєю чергою, Адам Тодд, коментуючи звинувачення, заявив: «Я не крав кошти клієнтів, не вводив в оману інвесторів, не організовував схему Понці, не прикидався неіснуючим продуктом або чимось таким».

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Тиск американських регуляторів

Останнім часом регулятори США посилили тиск на представників індустрії цифрових активів. Внаслідок цього частка біткоїнів на американських біржах знизилася до шестирічного мінімуму.

Найбільшого тиску зазнали біржі Binance та Coinbase. Зокрема, Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) звинуватила їх у торгівлі незареєстрованими цінними паперами.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023