Кількість BTC на біржах США впала до шестирічного мінімуму

Кількість BTC на біржах США впала до шестирічного мінімуму

Зниження резервів американських бірж відбувається на тлі  тиску з боку регуляторів.

Частка біткоїнів на американських біржах знизилася до 46% за останній тиждень і досягла рівнів 2017 року на тлі рестрикції регуляторів, що триває в країні. Про це повідомляє The Block, посилаючись на дані звіту CryptoQuant.

Кількість BTC на біржах США впала до шестирічного мінімуму
Зміна структури резервів бірж (% від загального обсягу). Джерело: CryptoQuant.

«Американські біржі поступилися місцем міжнародним біржам за кількістю BTC, які вони зберігають для своїх клієнтів. Біткоїн-резерви американських бірж впали до найнижчого рівня із січня 2017 року», – йдеться у дослідницькому звіті CryptoQuant.

Загалом баланс на біржах впав до місячного мінімуму і становить 2,3 млн BTC.

Резерви слугують для бірж мірою ліквідності, сприяючи торговій діяльності. Їх зниження може вказувати на те, що користувачі виводять свої кошти з бірж через міркування безпеки.

Тиск з боку регуляторів у США

Американські регулятори продовжують політику тиску на Біткоїн-індустрію. Минулого тижня Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала до суду на Binance і Coinbase за нібито порушення правил обігу цінних паперів. В інших регіонах, таких як Гонконг або Сальвадор, навпаки, ухвалюють закони, сприятливі для цифрових валют, що приваблює сюди дедалі більше компаній і користувачів.

«SEC неясно пояснює, як біржі можуть дотримуватись її правил. Саме тому деякі біржі вже вирішили припинити свою діяльність у США, а інші американські біржі оголосили про створення нових платформ, які працюватимуть поза США», – зазначили аналітики CryptoQuant.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Регулювання у Гонконгу

Торік Гонконг оприлюднив план, згідно з яким він має намір перетворитися на центр цифрових активів. Поки що сектор розвивається не так швидко через складнощі у встановленні належних банківських процесів для базових потреб, таких як зарплатні рахунки та суворі правила KYC.

Проте біткоїн-біржі OKX та Huobi оголосили про створення філій у Гонконгу.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023