Вісім компаній оновили заявки на запуск біткоїн-ЕTF

Вісім компаній оновили заявки на запуск біткоїн-ЕTF

Попередні заявки цих компаній SEC відхилила через низку невідповідностей.

Вісім компаній, які виявили бажання запустити спотовий біржовий фонд на основі біткоїна, подали повторні заявки до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Усі спотові біткоїн-заявки на ETF були повторно подані. М'яч знову на боці SEC», – йдеться у повідомленні.

Йдеться про такі компанії: 21Shares, BlackRock, Bitwise, VanEck, Wisdomtree, Invesko, Fidelity, Valkyrie.

Чому Комісія повернула заявки

За даними джерел WSJ, SEC повернула заявки, оскільки там була недостатня інформація щодо угоди про спільне спостереження або деталі цього механізму. Останній став ключовим доповненням у заявці BlackRock.

Зокрема, компанії Invesco, VanEck, 21Shares, WisdomTree та Fidelity включили в пропозиції нагадування про те, що підтримку у спільному спостереженні їм надасть біржа Coinbase.

В агентстві зазначили збільшені шанси заявників отримати схвалення, оскільки механізм спільного спостереження націлений на зниження шахрайства та маніпулювання ринком. Занепокоєння SEC щодо недостатньої організації цього процесу призвели до відхилення всіх поданих пропозицій на запуск спотового біткоїн-ETF.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

На що можуть вплинути біткоїн-ETF

Оскільки ETF – це біржовий інструмент, то й вплив, відповідно, поширюватиметься на ринок. Зокрема, впровадження біткоїн-ETF вплине на ринок біткоїна, збільшить його ліквідність, залучаючи нові види інвесторів і, можливо, позначиться на вартості. Однак водночас також може збільшитися регулювання, що є суперечливим питанням у співтоваристві біткоїна.

Важливо знати, що інвестори цих фондів не отримують у власність біткоїни. Тому розвиток цього сегменту ринку жодним чином не вплине на традиційну Біткоїн-екосистему.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024