Вісім компаній оновили заявки на запуск біткоїн-ЕTF

Вісім компаній оновили заявки на запуск біткоїн-ЕTF

Попередні заявки цих компаній SEC відхилила через низку невідповідностей.

Вісім компаній, які виявили бажання запустити спотовий біржовий фонд на основі біткоїна, подали повторні заявки до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Усі спотові біткоїн-заявки на ETF були повторно подані. М'яч знову на боці SEC», – йдеться у повідомленні.

Йдеться про такі компанії: 21Shares, BlackRock, Bitwise, VanEck, Wisdomtree, Invesko, Fidelity, Valkyrie.

Чому Комісія повернула заявки

За даними джерел WSJ, SEC повернула заявки, оскільки там була недостатня інформація щодо угоди про спільне спостереження або деталі цього механізму. Останній став ключовим доповненням у заявці BlackRock.

Зокрема, компанії Invesco, VanEck, 21Shares, WisdomTree та Fidelity включили в пропозиції нагадування про те, що підтримку у спільному спостереженні їм надасть біржа Coinbase.

В агентстві зазначили збільшені шанси заявників отримати схвалення, оскільки механізм спільного спостереження націлений на зниження шахрайства та маніпулювання ринком. Занепокоєння SEC щодо недостатньої організації цього процесу призвели до відхилення всіх поданих пропозицій на запуск спотового біткоїн-ETF.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

На що можуть вплинути біткоїн-ETF

Оскільки ETF – це біржовий інструмент, то й вплив, відповідно, поширюватиметься на ринок. Зокрема, впровадження біткоїн-ETF вплине на ринок біткоїна, збільшить його ліквідність, залучаючи нові види інвесторів і, можливо, позначиться на вартості. Однак водночас також може збільшитися регулювання, що є суперечливим питанням у співтоваристві біткоїна.

Важливо знати, що інвестори цих фондів не отримують у власність біткоїни. Тому розвиток цього сегменту ринку жодним чином не вплине на традиційну Біткоїн-екосистему.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023