Wallet of Satoshi за місяць провів майже 690 000 платежів

Wallet of Satoshi за місяць провів майже 690 000 платежів

Сумарна кількість транзакцій, що їх здійснив гаманець, майже досягла 10 млн.

За допомогою Lightning-гаманця Wallet of Satoshi у червні було здійснено 689 000 платежів, що на 5% більше, ніж за місяць раніше. Про це написав дослідник цифрових активів та ведучий Біткоїн-підкасту Кевін Рук на своїй сторінці у Twitter.

«У червні Wallet of Satoshi здійснив 689 000 платежів Lightning, що на 5% більше, ніж у травні, і приблизно на 150% більше, ніж за аналогічний період минулого року», – написав Рук.

Розробники гаманця також повідомили, що сумарна кількість транзакцій вже наближається до 10 млн.

Що таке Wallet of Satoshi

Wallet of Satoshi є одним з найшвидших і найпростіших у використанні Lightning-гаманців. Пропонує практичний спосіб здійснення мікротранзакцій. Додаткові опції Wallet of Satoshi полягають у можливості купівлі біткоїна без потреби залишати гаманець, поповненні рахунку з акаунту на біржах, а також оплати товарів та послуг через сканування QR-коду.

Проте Wallet of Satoshi має й недоліки. Насамперед це кастодіальне рішення, тобто всі кошти перебувають у компанії, що стоїть за ним. Також Wallet of Satoshi не має відкритого вихідного коду. Тому ніхто крім розробників гаманця не може читати та переглядати код, що повністю суперечить концепції Біткоїна, чия унікальність пов'язана з децентралізацією та відкритим вихідним кодом.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Які ще бувають Lightning-гаманці

Розробники пропонують широкий вибір рішень для користувачів у сфері зберігання цифрових активів. Так, компанія засновника PayPal Девіда Маркуса Lightspark оголосила про випуск Lightspark Wallet SDK – гаманця, який також працює на основі Lightning Network.

Гаманець SDK може використовуватися в будь-якому бізнесі й відрізняється простою інтеграцією, можливістю додавання унікального користувацького інтерфейсу та фірмового стилю.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024