Wallet of Satoshi за місяць провів майже 690 000 платежів

Wallet of Satoshi за місяць провів майже 690 000 платежів

Сумарна кількість транзакцій, що їх здійснив гаманець, майже досягла 10 млн.

За допомогою Lightning-гаманця Wallet of Satoshi у червні було здійснено 689 000 платежів, що на 5% більше, ніж за місяць раніше. Про це написав дослідник цифрових активів та ведучий Біткоїн-підкасту Кевін Рук на своїй сторінці у Twitter.

«У червні Wallet of Satoshi здійснив 689 000 платежів Lightning, що на 5% більше, ніж у травні, і приблизно на 150% більше, ніж за аналогічний період минулого року», – написав Рук.

Розробники гаманця також повідомили, що сумарна кількість транзакцій вже наближається до 10 млн.

Що таке Wallet of Satoshi

Wallet of Satoshi є одним з найшвидших і найпростіших у використанні Lightning-гаманців. Пропонує практичний спосіб здійснення мікротранзакцій. Додаткові опції Wallet of Satoshi полягають у можливості купівлі біткоїна без потреби залишати гаманець, поповненні рахунку з акаунту на біржах, а також оплати товарів та послуг через сканування QR-коду.

Проте Wallet of Satoshi має й недоліки. Насамперед це кастодіальне рішення, тобто всі кошти перебувають у компанії, що стоїть за ним. Також Wallet of Satoshi не має відкритого вихідного коду. Тому ніхто крім розробників гаманця не може читати та переглядати код, що повністю суперечить концепції Біткоїна, чия унікальність пов'язана з децентралізацією та відкритим вихідним кодом.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Які ще бувають Lightning-гаманці

Розробники пропонують широкий вибір рішень для користувачів у сфері зберігання цифрових активів. Так, компанія засновника PayPal Девіда Маркуса Lightspark оголосила про випуск Lightspark Wallet SDK – гаманця, який також працює на основі Lightning Network.

Гаманець SDK може використовуватися в будь-якому бізнесі й відрізняється простою інтеграцією, можливістю додавання унікального користувацького інтерфейсу та фірмового стилю.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023