Lightspark презентувала Lightning-гаманець

Lightspark презентувала Lightning-гаманець

Гаманець SDK розрахований на представників бізнесу та відрізняється простотою у використанні.

Компанія засновника PayPal Девіда Маркуса Lightspark оголосила про випуск Lightspark Wallet SDK – гаманця на основі Lightning Network. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Як зазначили розробники, Lightspark Wallet SDK є результатом ретельного вивчення потреб та відгуків клієнтів. Гаманець SDK може використовуватися в будь-якому бізнесі і відрізняється простою інтеграцією і можливістю додавання унікального інтерфейсу користувача та фірмового стилю. Також він спростить проведення платежів через мережу Lightning, дозволивши компаніям зосередитися на отриманні виняткового досвіду користувача, не турбуючись про технічні тонкощі, такі як налаштування каналів і перебалансування ліквідності.

Як повідомляють розробники, SDK також містить інструмент Lightspark Predict, призначений для високого рівня успішних платежів з низькими комісіями. Використовуючи Lightspark Predict, представники бізнесу отримують найкраще підключення до мережі Lightning.

Компанія також розповіла про інтеграцію із мережею Lightning через Lightspark першого банку – Xapo Bank. Тепер його клієнти можуть оплачувати невеликі покупки безпосередньо в біткоїнах без попередньої конвертації в долари США.

А завдяки партнерським відносинам з платформою Rain, користувачі з регіону MENA (Близький Схід та Північна Африка) можуть здійснювати за допомогою Lightspark біткоїн-транзакції в режимі реального часу.

Що таке LightSpark

Орієнтована на бізнес-клієнтів платформа LightSpark була презентована Девідом Маркусом 11 квітня 2023 року. Головна її мета – полегшити інтеграцію бізнесу до мережі Lightning.

Платформа використовує останні досягнення штучного інтелекту для аналізу ліквідності в мережі Lightning, що дозволяє більш ефективно й автоматично балансувати канали.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші продукти PayPal

Клієнти платформи мобільних платежів Venmo, що належить PayPal, вже з цього місяця зможуть здійснювати BTC-перекази між користувачами самої системи і на зовнішні гаманці та біржі.

Згідно з проведеним внутрішнім дослідженням, 50% користувачів платформи використовують біткоїни та криптовалюту.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023