Lightspark презентувала Lightning-гаманець

Lightspark презентувала Lightning-гаманець

Гаманець SDK розрахований на представників бізнесу та відрізняється простотою у використанні.

Компанія засновника PayPal Девіда Маркуса Lightspark оголосила про випуск Lightspark Wallet SDK – гаманця на основі Lightning Network. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Як зазначили розробники, Lightspark Wallet SDK є результатом ретельного вивчення потреб та відгуків клієнтів. Гаманець SDK може використовуватися в будь-якому бізнесі і відрізняється простою інтеграцією і можливістю додавання унікального інтерфейсу користувача та фірмового стилю. Також він спростить проведення платежів через мережу Lightning, дозволивши компаніям зосередитися на отриманні виняткового досвіду користувача, не турбуючись про технічні тонкощі, такі як налаштування каналів і перебалансування ліквідності.

Як повідомляють розробники, SDK також містить інструмент Lightspark Predict, призначений для високого рівня успішних платежів з низькими комісіями. Використовуючи Lightspark Predict, представники бізнесу отримують найкраще підключення до мережі Lightning.

Компанія також розповіла про інтеграцію із мережею Lightning через Lightspark першого банку – Xapo Bank. Тепер його клієнти можуть оплачувати невеликі покупки безпосередньо в біткоїнах без попередньої конвертації в долари США.

А завдяки партнерським відносинам з платформою Rain, користувачі з регіону MENA (Близький Схід та Північна Африка) можуть здійснювати за допомогою Lightspark біткоїн-транзакції в режимі реального часу.

Що таке LightSpark

Орієнтована на бізнес-клієнтів платформа LightSpark була презентована Девідом Маркусом 11 квітня 2023 року. Головна її мета – полегшити інтеграцію бізнесу до мережі Lightning.

Платформа використовує останні досягнення штучного інтелекту для аналізу ліквідності в мережі Lightning, що дозволяє більш ефективно й автоматично балансувати канали.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші продукти PayPal

Клієнти платформи мобільних платежів Venmo, що належить PayPal, вже з цього місяця зможуть здійснювати BTC-перекази між користувачами самої системи і на зовнішні гаманці та біржі.

Згідно з проведеним внутрішнім дослідженням, 50% користувачів платформи використовують біткоїни та криптовалюту.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024